Derby na remis. Znamy wynik meczu Jezioraka Iława z GKS-em Wikielec

2022-11-12 12:23:40(ost. akt: 2022-11-12 16:10:24)
Derby przyciągnęły na trybuny około 1600 kibiców

PIŁKA NOŻNA\\\ Na stadionie miejskim w Iławie doszło dzisiaj (sobota 12 listopada) do meczu na szczycie forBET IV ligi. Wicelider Jeziorak podejmował GKS Wikielec, który jest na pierwszym miejscu. Spotkanie to dla obu zespołów było ostatnim w rundzie jesiennej sezonu 2022/23.
Jeziorak Iława — GKS Wikielec 1:1 (1:1)
1:0 - Sagan (4), 1:1 - Kacperek (45),

To był hit całej rundy jesiennej. Derby przyciągnęły na trybuny około 1600 kibiców.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli iławianie, za sprawą ładnego uderzenia Pawła Sagana. Działo się to na samym początku spotkania, w 4 minucie. Gdy wydawało się, że obie drużyny zejdą na przerwę przy prowadzeniu Jezioraka, to gola na 1:1 strzelił Piotr Kacperek, który wykorzystał dośrodkowanie Mateusza Jajkowskiego z rzutu rożnego.

W drugiej połowie wynik się nie zmienił, choć - zdaniem kibiców Jezioraka - powinien. Pod koniec spotkania piłka po uderzeniu Krzysztofa Kressina uderzyła w poprzeczkę, a następnie w murawę w okolicach linii bramkowej. Czy ją przekroczyła? Z kategorycznymi osądami poczekajmy do powtórek wideo, sędzia boczny uznał, że gola nie było.

Wkrótce na naszym portalu więcej na temat tego spotkania.