Konkurs Bratnia Dłoń. "Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Dobrze widzi się tylko sercem”

2022-11-08 08:48:58(ost. akt: 2022-11-08 09:14:53)   Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: materiały organizatora

Są wśród nas osoby, których wielkie serce i piękne czyny pozostają często w ukryciu. Bezinteresownie pomagają tym, którzy najbardziej tego potrzebują i zapalają światło tam, gdzie zagościła ciemność. Z myślą o takich osobach w Iławie, zawsze o tej porze ogłaszamy wyjątkowy konkurs „Bratnia Dłoń”.
Konkurs Bratnia Dłoń skierowany jest do osób, które na co dzień  angażują się  w pomoc osobom z niepełnosprawnościami. Ich bezinteresowna pomoc to w dzisiejszych czasach prawdziwy skarb. Poświęcają one czas i energię drugiemu człowiekowi, a dzięki temu przyczyniają się do zwiększania aktywności i poprawy komfortu życia osób z niepełnosprawnościami i ich bliskich.


Burmistrz Miasta Iławy zaprasza do składania Wniosków o przyznanie nagrody  "Bratnia Dłoń" oraz Złotej Statuetki Bratnia Dłoń za całokształt  działań na rzecz drugiego człowieka.


Znasz taką osobę ze swojego otoczenia? To najlepszy moment, aby docenić jej starania.
Zgłoś kandydata do Konkursu Bratnia Dłoń!

Zgłoszone propozycje wraz z uzasadnieniem zostaną wnikliwie przeanalizowane i na ich podstawie utworzone zostanie  grono tegorocznych laureatów. Jeśli chcesz zgłosić do konkursu organizację, instytucję lub konkretnych wolontariuszy wspierających osoby z niepełnosprawnościami należy wypełnić formularz (w załączeniu do artykułu).
Warto docenić trud i zaangażowanie  tych, którzy  poświęcają swoje życie innym!
 
Termin składania wniosków: do 18.11.2022 r.

Wniosek (do pobrania pod artykułem) należy przekazać osobiście do Kancelarii Urzędu Miasta Iławy, ul. Niepodległości 13.
Osoba do kontaktu:  Monika Kowalska-Kastrau 89-649-01-89

Nagrody będą wręczane w Kinoteatrze ,,Pasja” w Iławie z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami  w dniu 5 grudnia 2022 r.
materiały Urzędu Miasta w Iławie

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5