A klasa przy jupiterach i akcja Znicz w Iławie. Piłkarski rozkład jazdy na weekend

2022-10-29 09:28:40(ost. akt: 2022-11-05 09:29:28)
Jeziorak gra dzisiaj na swoim terenie ze Zniczem Biała Piska

Jeziorak gra dzisiaj na swoim terenie ze Zniczem Biała Piska

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

PIŁKA NOŻNA\\\ LZS Frednowy jedzie dzisiaj do Mroczna, aby zagrać z miejscowym KS-em. Początek o 18.00, a to oznacza, że spotkanie zostanie rozegrane przy sztucznym oświetleniu. Także w sobotę dojdzie m.in. do IV-ligowego pojedynku w Iławie — Jeziorak zagra ze Zniczem Biała Piska.
Co do jupiterów w A klasie — okazuje się, że LZS Frednowy, który dzisiaj sam zagra w Mrocznie po zmroku (ale przy światłach sztucznych), także ma w planach gruntowny remont swojego obiektu połączony z montażem takiego oświetlenia. Inwestycja ta miałaby być przeprowadzona wspólnie z gminą Iława, ale to jeszcze — właśnie — plany.

Poniżej rozkład jazdy. Sprawdzamy z kim, gdzie i kiedy w ten weekend (29-30 października) zmierzą się w meczach ligowych zespoły z powiatu iławskiego, grające od IV ligi do B klasy.

SOBOTA 29 PAŹDZIERNIKA:

14:00: Pisa Barczewo — GKS Wikielec (IV liga)

14:00: Motor Lubawa — Rominta Gołdap (IV liga)

14:00: Jeziorak Iława — Znicz Biała Piska (IV liga)

14:00: Wicher Gwiździny — Olimpia Kisielice (B klasa)

14:00: Torpeda Rożental — Orzyc Janowo (B klasa)

14:30: Czarni Rudzienice — Iskra Narzym (klasa okręgowa)

14:30: Agat Jegłownik — Ewingi Zalewo (A klasa)

14:30: Avista Łążyn — Orzeł Janowiec Kościelny (A klasa)

14:30: MKS Działdowo — Orzeł Ulnowo (A klasa)

14:30: Jordan Kazanice — Osa Ząbrowo (A klasa)

14:30: Drewneks Sampława — Zamek Szymbark (B klasa)

18:00: KS Mroczno — LZS Frednowy (A klasa)

NIEDZIELA 30 PAŹDZIERNIKA:
13:00: Constract Lubawa — Unia Susz (klasa okręgowa)

13:00: Mały Jeziorak Iława — Gmina Kozłowo (A klasa)

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl



2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5