Derby w Suszu, derby w Iławie. Sprawdzamy rozkład jazdy na piłkarski weekend

2022-10-22 09:16:43(ost. akt: 2022-10-22 10:01:44)
Krystian Staniec (Unia Susz, tu po wygranym meczu z Polonią Pasłęk, w którym strzelił dwa gole), z 14. bramkami na koncie jest liderem klasyfikacji strzelców gr. 2 klasy okręgowej

Krystian Staniec (Unia Susz, tu po wygranym meczu z Polonią Pasłęk, w którym strzelił dwa gole), z 14. bramkami na koncie jest liderem klasyfikacji strzelców gr. 2 klasy okręgowej

Autor zdjęcia: KS Unia Susz

PIŁKA NOŻNA\\\ Sprawdzamy z kim, gdzie i kiedy w ten weekend (22-23 października) zmierzą się w meczach ligowych zespoły z powiatu iławskiego, grające od IV ligi do B klasy.
W tytule derby, bo dzisiaj (sobota 22.10) w spotkaniu klasy okręgowej suska Unia podejmie Czarnych Rudzienice (początek o 15.00), a jutro (niedziela 23.10) Mały Jeziorak zagra na stadionie miejskim w Iławie z Avistą Łążyn. Ten mecz A klasy rozpocznie się o godzinie 18.00, a to oznacza, że zostanie rozegrany przy jupiterach na boisku ze sztuczną nawierzchnią.

Poniżej chronologiczny rozkład jazdy na ten weekend (z zachowaniem gradacji lig), zespoły z powiatu iławskiego mają pogrubioną nazwę.

SOBOTA 22 PAŹDZIERNIKA:

15:00: Znicz Biała Piska — Motor Lubawa (IV liga)

15:00: GKS Wikielec — Olimpia Olsztynek (IV liga)

15:00: Płomień Turznica — Constract Lubawa (klasa okręgowa)

15:00: Unia Susz — Czarni Rudzienice (klasa okręgowa)

15:00: Ewingi Zalewo — Tęcza Miłomłyn (A klasa)

15:00: Wel Lidzbark Welski — Jordan Kazanice (A klasa)

15:00: Osa Ząbrowo — MKS Działdowo (A klasa)

15:00: Orzeł Ulnowo — Orzeł Janowiec Kościelny (A klasa)

15:00: Wel AT4B Bratian — Torpeda Rożental (B klasa)

17:00: Tęcza Biskupiec — Jeziorak Iława (IV liga)

NIEDZIELA 23 PAŹDZIERNIKA:

14:00: LZS Frednowy — Vel Dąbrówno (A klasa)

14:00: Zamek Szymbark — Zamek Kurzętnik (B klasa)

14:00: Olimpia Kisielice — Leśnik Nowe Ramuki (B klasa)

15:00: Agricola Mierki — Drewneks Sampława (B klasa)

18:00: Mały Jeziorak Iława — Avista Łążyn (A klasa)

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5