Pierwsze w Iławie bliskościowe miejsce edukacji Twojego dziecka

2022-08-22 08:54:32(ost. akt: 2022-08-22 09:34:16)   Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

Kochasz swoją pracę, jest dla Ciebie ważna i chcesz spełniać się zawodowo, lecz wciąż szukasz super niani? Czy po prostu nie masz ochoty, aby Twoje dziecko przebywało w placówce masowej, w sidłach polskiego systemu edukacji? Pomożemy Ci pogodzić pracę zawodową z organizacją opieki nad Twoim dzieckiem oraz zapewnimy mu harmonijny rozwój.
Jeżeli jesteś świadomym rodzicem i posiadasz możliwości finansowe, aby zainwestować w edukację swojego dziecka, dlaczego miałbyś nie skorzystać z pomocy placówki opartej na szacunku, zrozumieniu oraz empatii? Takim miejscem jest pierwsze w Iławie bliskościowe miejsce edukacji Twojego dziecka, mieszące się w Iławie, przy ul. Bandurskiego 1.

Pierwsze lata życia Twojego dziecka są najważniejszym etapem w jego rozwoju, opieka bliskościowa zapewni mu wspaniałe warunki do eksploracji świata, rozbudzi ciekawość, będzie predyktorem do szczęśliwego dzieciństwa. Takiego standardu nie zapewni żadna placówka masowa. Nawet najlepszy dyrektor zatrudniający wspaniałego nauczyciela w przypadku grupy 20-25 osobowej nie ma możliwości dać dziecku tyle uwagi, motywacji, wsparcia, co placówka liczącą grupę 10-osobową. Mamy warunki do zajęć grupowych oraz indywidualnych wspierających wszechstronny rozwój dziecka.

W miejscu, gdzie Fundacja Blue Academy, przy ulicy Bandurskiego 1 na Starym Mieście w Iławie, miała prowadzić punkt przedszkolny dla dzieci z autyzmem oraz zespołem Aspergera, aby potencjał tego miejsca został podtrzymany, Iławskie Centrum Zdrowia Psychicznego wychodzi z nową ofertą usług, których do tej pory w Iławie nie było.

Mamy tylko 10 miejsc, mała grupa niesie za sobą bardzo duże możliwości rozwojowe. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby otworzyć bliskościowe miejsce pobytu dla dzieci w wieku żłobkowym lub przedszkolnym, wszystko uwarunkowane jest zainteresowaniem. Więc jeżeli masz dziecko od 20 tygodnia do 3 lat lub od 3 lat do 6 lat i rozumiesz przesłanie Tego miejsca, do tej pory oglądałeś placówki bliskościowe tylko w internecie, gdyż iławski system edukacji był jeszcze zbyt odległy od takich standardów, to nic straconego. Początek nowej przygody czyli wioska bliskościowa w Iławie jest na wyciągnięcie ręki.


Zobaczcie, co czeka Wasze dzieci. Polegając na doświadczeniu wiosek z innych rejonów Polski (The village - opieka bliskościowa), będziemy działać na tych samych zasadach, opierając się o wiedzę i zasoby całego sztabu ludzi, którym zależy, aby zapewnić jak najlepsze warunki dla Twojego dziecka.
W każdą sobotę Fundacja Blue Academy zaprasza na zajęcia logosensoryki - Sensoryczny maluszek, w wiosce zajęcia mogą odbywać się w dzień powszedni podczas zajęć, bez dodatkowych opłat.


Masz pytania? Zadzwoń tel. 795 681 555.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5