Szczypiorniści Jezioraka mają sponsora tytularnego! Firma z Lubawy wesprze iławską sekcję

2022-07-12 10:28:10(ost. akt: 2022-07-12 11:14:09)
Na zdjęciu (od lewej strony): Łukasz Kamiński, Jan Szynaka i Andrzej Rykaczewski

Na zdjęciu (od lewej strony): Łukasz Kamiński, Jan Szynaka i Andrzej Rykaczewski

Autor zdjęcia: archiwum Szynaka Meble

PIŁKA RĘCZNA\\\ W połowie września powinien rozpocząć się sezon 2022/23 I ligi. Jak wiemy, awans do tej klasy rozgrywkowej uzyskała drużyna z Iławy, która od teraz (wtorek 12 lipca) oficjalnie nazywa się Szynaka Meble Jeziorak.
Tak, tak — firma z branży meblarskiej z Lubawy, a więc także z powiatu iławskiego, która w przeszłości była już sponsorem niejednej drużyny i klubu, została właśnie sponsorem tytularnym sekcji piłki ręcznej Iławskiego Klubu Sportowego.

W debiutanckim sezonie w I lidze, do którego przygotowują się szczypiorniści z Iławy (o szczegółach sportowych wkrótce na naszym portalu), przed nazwą Jeziorak pojawi się nazwa Szynaka Meble.


— Bardzo się cieszę, że tak duża firma z branży meblarskiej stała się naszym partnerem i sponsorem tytularnym — mówi Łukasz Kamiński, wiceprezes Jezioraka ds. piłki ręcznej, a także czynny zawodnik zespołu z Iławy.

— Umowa, którą dzisiaj podpisaliśmy wraz z panem Janem Szynaką obowiązywać będzie do końca czerwca 2023 roku — dodaje Kamiński, który przy okazji chciałby podziękować iławianinowi Andrzejowi Rykaczewskiemu za pomoc w pozyskaniu nowego sponsora.

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5