Zagraj w mistrzostwach Iławy — w niedzielę turniej kobiet, mężczyzn i par mieszanych

2022-07-07 09:49:47(ost. akt: 2022-07-07 10:02:24)

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

SIATKÓWKA PLAŻOWA\\\ W najbliższą niedzielę (10 lipca) na Dzikiej Plaży przy ul. Kajki rozegrane zostaną już 27. mistrzostwa Iławy kobiet, mężczyzn i par mieszanych. Zapraszamy do kibicowania, ale także do gry w tych zawodach.
— Celem kolejnych już mistrzostw naszego miasta jest popularyzacja siatkówki plażowej oraz wyłonienie najlepszych zespołów uprawiających tę dyscyplinę w Iławie i okolicach — mówi trener Mieczysław Pietroczuk z MKS Zryw-Volley Iława, który wraz z Iławskim Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji organizuje mistrzostwa.

Zawody odbędą się 10 lipca (niedziela) na plaży miejskiej (Dzika) przy ul. Kajki. O godzinie 10:00 rozpocznie się turniej kobiet i mężczyzn, natomiast turniej par mieszanych ze względu na udział części zawodniczek i zawodników w turnieju kobiet i mężczyzn, rozpocznie się nie wcześniej niż o godzinie 12:00.
Zapisy i weryfikacja od godz 9:15 do 9:45.

— W turnieju mogą uczestniczyć zawodniczki i zawodnicy będący mieszkańcami powiatu iławskiego, którzy zgłoszą się do turnieju w terminie rozgrywania zawodów do godziny 9:45 i wpłacą wpisowe w kwocie 10 zł od osoby — informują organizatorzy.

Organizator w szczególnych przypadkach może skorzystać z przyznania tzw. „dzikiej karty” uczestnictwa w zawodach (maksymalnie do dwóch par w każdej kategorii) i dotyczy to tylko jednej osoby z zespołu, w tej sprawie prosimy o wcześniejszy kontakt z organizatorem Mieczysławem Pietroczukiem pod nr tel. 601 309 697 (w dniu zawodów przyznanie tzw. ”dzikiej” karty nie będzie rozpatrywane)

Po zakończeniu turnieju najlepsze zespoły otrzymają pamiątkowe medale i puchary oraz nagrody ufundowane przez wydział komunikacji społecznej w urzędzie miasta Iława.

Więcej informacji oraz regulamin zawodów na: www.icstir.miastoilawa.pl oraz: www.zryw-volley.com i www.facebook.com/zryw.volley.

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5