Seniorze, dołącz do bazy danych Urzędu Miasta Iławy i bądź na bieżąco!

2022-07-04 10:15:45(ost. akt: 2022-07-04 10:39:49)   Artykuł sponsorowany
Monika Kowalska–Kastrau, pełnomocnik burmistrza do spraw osób niepełnosprawnych i starszych

Monika Kowalska–Kastrau, pełnomocnik burmistrza do spraw osób niepełnosprawnych i starszych

Autor zdjęcia: UM Iława

W 2021 roku wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców, burmistrz Dawid Kopaczewski zainicjował stworzenie bazy danych osób, które chcą być informowane na bieżąco o najważniejszych inicjatywach i wydarzeniach w mieście. Baza ta systematycznie się powiększa!

Czym jest baza danych?


To lista kontaktów do mieszkańców Iławy, do których wysyłane są najważniejsze informacje. – Zdecydowałem o stworzeniu bazy danych, aby ułatwić mieszkańcom Iławy dostęp do wydarzeń, w których mogą wziąć udział. Niejednokrotnie słyszałem od osób starszych i niepełnosprawnościami, że nie każdy może i wie jak z domu skorzystać z portali czy stron internetowych, gdzie szukać informacji. Nie każdy też ma dostęp do Internetu, dlatego zapisując się do bazy, można wybrać opcję wysyłki pocztowej. Obecność w bazie to gwarancja otrzymania informacji o ciekawych wydarzeniach kulturalnych, rozrywkowych, sportowych, rehabilitacyjnych czy zdrowotnych. Krótko mówiąc, o ważnych propozycjach, w których można wziąć udział lub zaplanować sobie dzięki nim czas wolny w mieście - mówi Dawid Kopaczewski Burmistrz Miasta Iławy.


Co zrobić, aby znaleźć się w bazie?


Należy wypełnić kwestionariusz zgody w Urzędzie Miasta Iławy, w pok.110 – Aby móc otrzymać informacje na bieżąco potrzebujemy Państwa danych oraz zgody na ich przetwarzanie. Do bazy przyjmujemy tylko osoby starsze oraz z niepełnosprawnościami, które mieszkają w Iławie – mówi Monika Kowalska-Kastrau, Pełnomocnik Burmistrza ds. Osób Starszych i Niepełnosprawnych.


Jak wysyłane są powiadomienia?


Informacje o aktualnych wydarzeniach w mieście wysyłane są zgodnie z deklaracją osoby zgłaszającej tj. pocztą tradycyjną lub poprzez e-mail.

materiały Urzędu Miasta Iława

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5