W Iławie startuje sezon. Prowadzisz obiekt turystyczny? To darmowe szkolenie jest dla Ciebie!

2022-06-20 12:09:52(ost. akt: 2022-06-20 14:21:41)

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Spotkanie przygotowujące pracowników obsługi obiektów noclegowych, gastronomicznych, wypożyczalni sprzętów itp. do sezonu turystycznego odbędzie się w środę, 22 czerwca.
Anna Balińska z Informacji Turystycznej informuje, że spotkanie odbędzie się o godzinie 17.00 w sali konferencyjnej hali widowiskowo-sportowej przy ul. Niepodległości 11b.

Celem spotkania ma być zgłębienie wiedzy na temat obsługi ruchu turystycznego i wymiana doświadczeń.
– Chcielibyśmy, aby przedsiębiorcy i osoby, które są na tzw. pierwszej linii w kontakcie z turystami, czuli się komfortowo. My ze swej strony podpowiemy o turystyce lokalnej, przedstawimy nowego przewodnika, który już od 25 czerwca rozpocznie piesze wycieczki po Iławie, przedstawimy nową koleżankę, która będzie nas wspierać w pracy w sezonie – zachęca Anna Balińska. Z kolei pełnomocnik burmistrza ds. os. starszych i niepełnosprawnych Monika Kowalska-Kastrau opowie o korzyściach płynących z dołączenia do programu Karta Seniora. Pojawi się również Mirosława Sękowska, która od kwietnia organizuje spływy kajakowe.

Spotkanie będzie bezpłatne.
Na spotkaniu będzie można pobrać dokumenty, aby dokonać wpisu do ewidencji obiektów noclegowych, ale również odebrać bezpłatne publikacje.

eka
ilawa@gazetaolsztynska.pl

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5