Brałeś udział w loterii podatkowej? Trzymaj rękę na pulsie, przed nami losowanie!

2022-06-03 09:40:22(ost. akt: 2022-06-03 09:44:14)   Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: materiały organizatora

Już w przyszłym tygodniu poznamy laureatów pierwszej iławskiej loterii podatkowej. 6 czerwca w ratuszu miejskim komisja rozlosuje spośród wszystkich zgłoszeń laureatów: nagrody głównej, czyli 7000 zł oraz trzech nagród dodatkowych po 1000 zł. Losowanie transmitowane będzie na żywo, a szczęśliwcy o wyniku zostaną powiadomieni telefonicznie. Dlatego tak ważne jest, aby odebrać telefon!
6 czerwca o godzinie 14:00 w Urzędzie Miasta Iławy rozlosowani zostaną laureaci loterii podatkowej tj. zwycięzca nagrody głównej 7000 zł oraz trzy osoby, do rąk których trafi kwota 1000 zł.

Zgodnie z procedurą loterii i regulaminem, który zaakceptowany został przez Izbę Administracji Skarbowej w Olsztynie, organizator wylosuje także osoby na listę rezerwową. Gdy osoby wylosowane jako pierwsze nie spełnią wymogów loterii, wówczas na ich miejsce wchodzi osoba z rezerwy.

Losowanie odbędzie się zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych, tj. przedstawienie danych wylosowanej osoby ograniczać się będzie do podania imienia, pierwszej litery nazwiska oraz trzech ostatnich cyfr numeru telefonu. Z wylosowanymi osobami organizator będzie kontaktował się telefonicznie.

– Chciałbym uczulić, aby osoby, które wzięły udział, trzymały rękę na pulsie. Po oficjalnym wylosowaniu zwycięzców podjęte zostaną bowiem trzy próby połączenia w ciągu dwóch dni, o różnych porach dnia. Jeśli wylosowana osoba nie odbierze telefonu, wówczas szansa na zwycięstwo przechodzi na pierwszą osobę z listy rezerwowej – komentuje burmistrz Dawid Kopaczewski.

W przypadku odebrania telefonu i potwierdzenia danych, kolejnym krokiem będzie weryfikacja dokumentów osoby wylosowanej. Komisja będzie sprawdzać m.in. czy osoba wylosowana faktycznie rozliczyła PIT w Urzędzie Skarbowym w Iławie.
Transmisję z losowania będzie można oglądać na oficjalnym profilu Iławy na Faceboooku @miastoilawa. Nie przegapcie!

materiały Urzędu Miasta w Iławie


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5