Zamknął się z narkotykami w toalecie na stacji benzynowej

2022-05-13 13:04:39(ost. akt: 2022-05-13 13:13:25)
Mężczyzna długo był zamknięty w toalecie. Zdjęcie ilustracyjne

Mężczyzna długo był zamknięty w toalecie. Zdjęcie ilustracyjne

Autor zdjęcia: pixabay.com

W toalecie na stacji benzynowej przez dłuższy czas był zamknięty młody mężczyzna. Po wezwaniu policjanci w obawie o życie i zdrowie człowieka alarmowo pojechali na miejsce.
W piątek (13 maja) kilka minut po północy oficer dyżurny iławskiej policji został poinformowany o tym, że od dłuższego czasu w toalecie na stacji benzynowej jest zamknięty młody mężczyzna.

Funkcjonariusze w obawie o życie i zdrowie człowieka alarmowo pojechali na miejsce. Toaleta była zamknięta. Pomimo wołania i pukania, nikt nie odpowiadał, a w środku paliło się światło. Policjanci przy pomocy zapasowego klucza weszli do środka. Okazało się, że mężczyźnie na szczęście nic się nie stało.

19-latek powiedział funkcjonariuszom, że zamknął się w toalecie, ponieważ korzystał z internetu. Mieszkaniec Iławy podczas interwencji dziwnie się zachowywał, miał problem ze składnym wypowiadaniem się, odpowiadaniem na pytania. W trakcie kontroli okazało się, co było przyczyną takiego zachowania 19-latka. Mężczyzna posiadał przy sobie szklaną lufkę, woreczek strunowy z suszem roślinnym oraz zawiniątko z proszkiem koloru białego. Po badaniu okazało się, że jest to amfetamina i marihuana. Mundurowi zatrzymali mężczyznę i osadzili w policyjnej celi.

Ustawa o przeciwdziałaniu narkomani za ten czyn przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności. Teraz mężczyzna ze swojego nieodpowiedzialnego zachowania będą tłumaczył się przed sądem.


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5