Przed nami piłkarski weekend. Sprawdź rozkład jazdy od IV ligi do B klasy

2022-05-13 11:02:07(ost. akt: 2022-05-13 11:41:19)
W poprzednią sobotę Jordan Kazanice (A klasa) zrobił bramę weselną — na ślubnym kobiercu stanęli Mateusz (piłkarz Jordana) i Natalia Sadowscy. Sto lat młodej parze!

W poprzednią sobotę Jordan Kazanice (A klasa) zrobił bramę weselną — na ślubnym kobiercu stanęli Mateusz (piłkarz Jordana) i Natalia Sadowscy. Sto lat młodej parze!

Autor zdjęcia: archiwum Jordana Kazanice

PIŁKA NOŻNA\\\ Jak przed każdym weekendem publikujemy piłkarski rozkład jazdy. Sprawdzamy z kim, gdzie i kiedy w sobotę i niedzielę (14 i 15 maja) zagrają zespoły z powiatu iławskiego.
Poniżej rozkład jazdy, drużyny z pow. iławskiego mają "pogrubioną" nazwę. GKS Wikielec (III liga) w ten weekend pauzuje.

SOBOTA 14 MAJA

16:00: MKS Korsze — Jeziorak Iława (IV liga)

16:00: Radomniak Radomno — Unia Susz (klasa okręgowa)

16:00: Wel Lidzbark Welski — Constract Lubawa (A klasa)

16:00: MKS Działdowo — Avista Łążyn (A klasa)

16:00: Torpeda Rożental — Mały Jeziorak Iława (B klasa)

16:30: Zamek Kurzętnik — Orzeł Ulnowo (A klasa)

16:30: Osa Ząbrowo — Iskra Narzym (A klasa)

17:00: Olimpia II Elbląg — Motor Lubawa (IV liga)

17:00: Ewingi Zalewo — Grunwald Gierzwałd (klasa okręgowa)

17:00: Iskra Smykówko — LZS Frednowy (A klasa)

17:00: Drewneks Sampława — Wicher Gwiździny (B klasa)

NIEDZIELA 15 MAJA

14:00: Ossa Biskupiec Pom. — Czarni Rudzienice (klasa okręgowa)

14:00: Jordan Kazanice — Gmina Kozłowo (A klasa)

14:00: Żak Jamielnik — Huragan Byszwałd (B klasa)

16:00: Zamek Szymbark — Wel Bratian (B klasa)

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5