"Spotkanie bez większej historii". GKS Wikielec zremisował z ŁKS-em II Łódź [video, zdjęcia]

2022-05-12 12:09:10(ost. akt: 2022-05-12 12:29:53)
W tej sytuacji Piotr Kacperek z GKS-u Wikielec był bliski zdobycia gola

W tej sytuacji Piotr Kacperek z GKS-u Wikielec był bliski zdobycia gola

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

III LIGA PIŁKARSKA\\\ Rozegrany wczoraj (środa 11 maja) w Wikielcu mecz 31 kolejki pomiędzy miejscowym GKS-em, a rezerwami Łódzkiego Klubu Sportowego zakończył się bezbramkowym remisem.

GKS Wikielec — ŁKS II Łódź 0:0

GKS: Wąsowski – Lukianchuk, Grzybowski, Kacperek, M. Jajkowski, Szypulski, Żukowski (76 Rytelewski), Rosoliński (71 Mulkevich), Jankowski (59 Błaszak), Kentaro (71 Kopacz), Visnakovs (71 Kujawa),

ŁKS: Kołba – Lorenc, Ślęzak, Wszołek, Piotrowski (66 Lipień), Romanowicz (71 Kościuk) Nowacki, Gmosiński (60 Sójka), Czypicki, Gryszkiewicz (46 Radwanek), Radziński,

Żółte kartki: Szypulski (GKS) - Nowacki, Czypicki, Ślęzak, Kościuk (ŁKS II)

Rezultat ten na pewno nie był dobrą wiadomością dla całego obozu Gminnego Klubu Sportowego i jego kibiców. Tylko zwycięstwa dają realną szansę na włączenie się do walki o utrzymanie w III lidze. Wczoraj na pomeczowej konferencji prasowej mówił o tym trener zespołu z Wikielca, Damian Jarzembowski (pod artykułem nagranie całej konferencji). Remisy to w rzeczywistości straty punktów.

Szkoleniowiec kombinuje, jak tu zaskoczyć rywali. Po bezbarwnej pierwszej połowie obraz gry po przerwie delikatnie się zmienił, jednak GKS dalej nie potrafił zdobyć gola. Pod koniec meczu Jarzembowski zmienił ustawienie z 3-4-2-1 na 4-3-3, jednak to także nie dało efektu. Niemniej jednak trener chwali swój zespół za pracę wkładaną w mecze i w treningi.

"Było to spotkanie bez większej historii" — tak ten mecz ocenił oficjalny portal internetowy GKS-u. Bez historii i bez kompletu punktów. A w najbliższy weekend zespół z gminy Iława nawet nie będzie miał szans na ich zdobycie, bo w 32 kolejce pauzuje.

Następny mecz w środę 18 maja, drużyna trenera Jarzembowskiego zagra wówczas na wyjeździe zaległe spotkanie z 28 kolejki z Mamrami Giżycko, które też walczą o utrzymanie.

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

POMECZOWA KONFERENCJA PRASOWA
źródło: gkswikielec.pl


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5