IŁAWA || Wiosenny pojedynek na głosy! Zapraszamy na Niezwykły Koncert

2022-05-10 08:30:00(ost. akt: 2022-05-09 09:55:07)   Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: materiały ICK

Już w najbliższą niedzielę (15 maja) spotkamy się na pięknym koncercie, który wypełniony będzie cudowną muzyką i wiosenną energią. Z pewnością długo nie będzie można o nim zapomnieć, a to za sprawą znakomitych artystów, którzy pojawią się na scenie. Wstęp na koncert jest bezpłatny!
Orkiestra Symfoników Bydgoskich pod batutą charyzmatycznego Marka Czekały przypomni „Odgłosy wiosny". Marcela Wierzbicka-Opalińska (sopran) wraz z mężem Dominikiem Opalińskim (bas/baryton) powalczą o serca publiczności. Staną w muzyczne szranki z dwojgiem kolejnych wspaniałych śpiewaków: Justyną Gęsicką (sopran) oraz Krzysztofem Zimnym (tenor).

Cztery różne głosy, cztery wspaniałe osobowości, pełne elegancji, ale i humoru, wykonają nie tylko wielkie operowe czy operetkowe przeboje, ale także utwory mniej znane. Wszystkie z pewnością poruszą serca słuchaczy. Uroku dodadzą tancerze z grupy DanceRouge.

Wydarzenie poprowadzi Emilia Czekała, konferansjerka, która za punkt honoru stawia sobie rozbawienie publiczności, sypie anegdotami i przekazuje w każdym słowie swoją miłość do muzyki.

INFO O KONCERCIE
Niezwykły Koncert Wiosenny
Termin: 15 maja 2022 r., 
godz.: 17:00, 
miejsce: Hala Sportowo-Widowiskowa w Iławie. 
Wstęp BEZPŁATNY. 
Zapraszamy 

materiały Iławskiego Centrum Kultury2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5