Derby w Ząbrowie, derby w Rudzienicach. Piłkarski rozkład jazdy na Majówkę

2022-04-28 17:22:49(ost. akt: 2022-04-29 07:33:28)
Stadion w Ząbrowie z lotu ptaka, w trakcie meczu A klasy Osa Ząbrowo — LZS Frednowy

Stadion w Ząbrowie z lotu ptaka, w trakcie meczu A klasy Osa Ząbrowo — LZS Frednowy

Autor zdjęcia: Martyn Jakubowski

PIŁKA NOŻNA \\\ W tytule piszemy o Majówce, jednak w rzeczywistości zdecydowana większość spotkań ligowych z udziałem drużyn piłkarskich z powiatu iławskiego zostanie rozegrana w sobotę, czyli jeszcze w kwietniu. W niedzielę (1 maja) dokończenie serii.
Jak co tydzień podajemy piłkarski rozkład jazdy na najbliższy weekend (30 kwietnia — 1 maja).

Ciekawie można być m.in. w Rudzienicach, gdzie w derbach powiatu iławskiego w meczu klasy okręgowej Czarni podejmą Unię Susz. Z kolei w Ząbrowie Osa zagra z Constractem Lubawa — to także derby powiatu, tyle że w A-klasie.

Pojedynki dwóch zespołów z powiatu iławskiego mamy także w B klasie, jednak akurat w tym przypadku o to nietrudno — na 9 drużyn grających w grupie 4 aż 6 jest z powiatu iławskiego (było 7, ale LZS Fijewo wycofało się z rozgrywek w przerwie ligowej), a pozostałe trzy są z pow. nowomiejskiego.

Poniżej rozkład jazdy, zaczynamy w sobotę w Wikielcu, kończymy w niedzielę w Szymbarku. Drużyny z pow. iławskiego mają "pogrubioną" nazwę


SOBOTA 30 KWIETNIA

12.00: GKS Wikielec — Broń Radom (III liga)

15:00: Olimpia II Elbląg — Jeziorak Iława (IV liga)

16:00: Zatoka Braniewo — Motor Lubawa (IV liga)

16:00: Ewingi Zalewo — Polonia Pasłęk (klasa okręgowa)

16:00: Zamek Kurzętnik — Jordan Kazanice (A klasa)

16:00: Wel Lidzbark Welski — LZS Frednowy (A klasa)

16:00: MKS Działdowo — Orzeł Ulnowo (A klasa)

16:00: Torpeda Rożental — Wicher Gwiździny (B klasa)

16:00: Wel Bratian — Mały Jeziorak Iława (B klasa)

16:30: Osa Ząbrowo — Constract Lubawa (A klasa)

17:00: Czarni Rudzienice — Unia Susz (klasa okręgowa)

17:00: Drewneks Sampława — Olimpia Kisielice (B klasa)

NIEDZIELA 1 MAJA

14:00: Orzeł Janowiec Kościelny — Avista Łążyn (A klasa)

16:00: Zamek Szymbark — Huragan Byszwałd (B klasa)

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5