Ruszyły zapisy do Kisielickiej Piątki. Limit uczestników — 150 osób

2022-04-25 15:48:32(ost. akt: 2022-04-25 16:28:18)

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Biegaczki i biegacze, którzy chcą wystartować w nowych zawodach na sportowej mapie powiatu iławskiego, już mogą się do nich zapisać.
Mowa o Kisielickiej Piątce, która odbędzie się w niedzielę 12 czerwca. Jak już informowaliśmy w pierwszym artykule dotyczącym tego wydarzenia, władze Kisielic, posiłkując się wiedzą i doświadczeniem organizatorów dużych wydarzeń sportowych — Radosława Etmańskiego i Jarosława Piechotki, chcą rozwijać swoją imprezę sportową.

Dlatego też znany i lubiany przez biegaczy kisielicki bieg na 5 kilometrów zmienia formułę. — Od tej edycji będzie nowa trasa z atestem, profesjonalny pomiar czasu, zmianie uległ także termin tego wydarzenia — informują organizatorzy biegu w Kisielicach.

— W tej sprawie odbyły się konsultacje urzędu i Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury z przedstawicielem środowiska biegaczy Radosławem Etmańskim oraz dyrektorem Centrum Sportu i Rekreacji w Suszu, Jarosławem Piechotką. Ostatecznie zapadła decyzja, że bieg odbędzie się w niedzielę 12 czerwca 2022 roku — dodają organizatorzy biegu.

Dzisiaj uruchomiony został system zgłoszeń do biegu. Zapisów można dokonać TUTAJ.

Limit uczestników ustalono na 150 osób.

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5