Wraca B klasa, a GKS Wikielec z III ligi w końcu chce wygrać. Rozkład jazdy na weekend

2022-04-22 16:36:09(ost. akt: 2022-04-22 17:18:43)
Olimpia Kisielice (na zdjęciu) w sobotę zagra u siebie z Małym Jeziorakiem Iława

Olimpia Kisielice (na zdjęciu) w sobotę zagra u siebie z Małym Jeziorakiem Iława

Autor zdjęcia: Olimpia Kisielice

Nareszcie wraca B klasa! Po długich pięciu miesiącach przerwy w końcu rozgrywki wznowią zespoły piłkarskie występujące w tej lidze. Ostatnio na brak grania z kolei nie mogą narzekać zawodnicy III-ligowego GKS-u Wikielec, ale akurat ostatniej serii na pewno nie zaliczą do udanych — drużyna trenera Piotra Zajączkowskiego nie może wygrać od siedmiu spotkań z rzędu!
Walczący o utrzymanie w III lidze zespół z gminy Iława w środę nadrabiał ligowe zaległości z 24 kolejki. Niestety, wyprawa do Tomaszowa Mazowieckiego na pojedynek z Lechią także zakończyła się powrotem na tarczy (3:0 dla miejscowych).

To właśnie GKS Wikielec jest na pierwszym miejscu naszego weekendowego, piłkarskiego rozkładu jazdy na sobotę i niedzielę (23-24 kwietnia). Poniżej plan gier a także wzmianka o walkowerze dla TorpedyLZS Fijewo wycofał się z ligi.

Mecz rozstrzygnięty:
B klasa: LZS Fijewo — Torpeda Rożental 0:3 (walkower), drużyna LZS Fijewo wycofała się z rozgrywek

SOBOTA 23 KWIETNIA

12.00: GKS Wikielec — Pilica Białobrzegi (III liga)

13:00: Start Nidzica — Czarni Rudzienice (klasa okręgowa)

15:30: Delfin Rybno — Ewingi Zalewo (klasa okręgowa)

16:00: Motor Lubawa — Polonia Iłowo (IV liga)

16:00: Jeziorak Iława — Błękitni Orneta (IV liga)

16:00: Drwęca Nowe Miasto Lubawskie — Unia Susz (klasa okręgowa)

16:00: Avista Łążyn — KS Mroczno (A klasa)

16:00: Orzeł Ulnowo — Osa Ząbrowo (A klasa)

16:00: Jordan Kazanice — Wel Lidzbark Welski (A klasa)

16:00: Huragan Byszwałd — Wel Bratian (B klasa)

16:00: Wicher Gwiździny — Zamek Szymbark (B klasa)

16:30: Constract Lubawa — Orzeł Janowiec Kościelny (A klasa)

17:00: Olimpia Kisielice — Mały Jeziorak Iława (B klasa)

17:00: Drewneks Sampława — Żak Jamielnik (B klasa)

NIEDZIELA 24 KWIETNIA

14:00: LZS Frednowy — MKS Działdowo (A klasa)

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5