Blue Academy to nowy punkt przedszkolny dla dzieci z autyzmem

2022-04-19 11:47:40(ost. akt: 2022-04-20 08:53:10)   Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: materiały Blue Academy

W Iławie powstaje terapeutyczny punkt przedszkolny Blue Academy, który będzie niósł pomoc dzieciom z autyzmem, zespołem Aspergera. Punkt mieści się w centrum Iławy, przy ul. Bandurskiego 1 (Stare Miasto).

Blue Academy ukierunkowane jest na rozwój oraz szczęśliwe dzieciństwo. W ofercie bogata gama terapeutyczna ze specjalistami - zajęcia grupowe oraz indywidualne: z logopedą, psychologiem, a także dogoterapia i integracja sensoryczna. Niezależnie od normy intelektualnej dziecka na każdym etapie rozwoju będziemy wspierać, dopingować i cieszyć się każdym postępem.

Wyposażenie naszego lokalu w stylu Montessori pozwala dziecku na swobodę i jednocześnie uczy poprzez zabawę. W naszej Akademii zadbamy o komfort nauki i zabawy Twojego dziecka.

Kochani Rodzice, zdajemy sobie sprawę jaki trud i zaangażowanie wkładacie w wychowanie swych pociech, w Blue Academy zaopiekujemy się również Waszym zdrowiem psychicznym oferując darmowe konsultacje psychologiczne.


A jeżeli jesteś specjalistą i chciałbyś zasilić nasz zespół, to wyślij CV na adres e-mail: mailto:blueacademyilawa@gmail.com


Czekamy na Ciebie.

Zapraszamy!

Zapisy pod numerem tel. 534 528 218


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5