PÓŁKOLONIE NA SPORTOWO W IŁAWIE 2022. SPRAWDŹ OFERTĘ

2022-04-15 08:10:00(ost. akt: 2022-04-15 11:29:40)   Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: archiwum martafit.pl

Wystartowały już zapisy na "Letnie półkolonie na sportowo dla dzieci w Iławie". Najlepsze Półkolonie sportowe w Iławie, zgodnie z wytycznymi MEN oraz obowiązującym reżimem sanitarno-epidemiologicznym.

Półkolonie w Iławie – koszt pięciodniowego pobytu dziecka na półkoloniach na sportowo wynosi 440,00 pln. Pięciodniowy pobyt dziecka na półkoloniach trwa od godziny 8:00 do 16:00. Nasza baza sportowa mieści się w Miejskiej Hali Widowiskowo-Sportowej, ul. Niepodległości 11b w Iławie.

W ramach zajęć przewidziane są:
- gry i zabawy rekreacyjno-sportowe
- survival
- pływanie statkiem
- kręgielnia
- codzienna poranna rozgrzewka
- gimnastyka, taniec, zumba
- pływanie, plażowanie, sporty wodne
- gry sportowe: piłka nożna, koszykówka
- zabawy plenerowe
- podwieczorek, obiad, napoje bez ograniczeń
- wycieczki, spacery i zabawy na świeżym powietrzu

Cena zawiera:
- wyżywienie (obiad, podwieczorek, napoje bez ograniczeń)
- opiekę pedagogiczną
- opiekę instruktorską
- opiekę medyczną
- opiekę ratownika WOPR
- bezpieczny wypoczynek zatwierdzony przez Kuratorium Oświaty
- ubezpieczenie NNW

Turnusy:

I turnus: 4/07 - 8/07/2022

II turnus: 11/07 - 15/07/2022

III turnus: 18/07 - 22/07/2022

IV turnus: 25/07 - 29/07/2022

Organizujemy wakacje letnie oraz ferie zimowe dla dzieci w Ostrowie Wielkopolskim, Kaliszu, Iławie i Trójmieście z dala od TV, komputerów, tabletów, szkolnych ławek i tablicy. Bezpieczną opiekę zapewniają nauczyciele oraz trenerzy sportu i rekreacji ruchowej, oferujemy pełne wyżywienie w postaci obiadu dwudaniowego dla aktywnych dzieci oraz mnóstwo sportowych atrakcji.

Od wielu lat sprawiamy, że wakacje letnie i ferie zimowe Twojego dziecka są świetną zabawą, przygodą oraz okazją do nauki samodzielności, aktywności sportowej, współpracy w grupie oraz nawiązaniu nowych, wartościowych przyjaźni. U nas Twoja Pociecha doświadczy niesamowitych przeżyć, emocji, pozna nowe formy aktywności ruchowej oraz nowe rodzaje gier, zabaw, opracowanych we współpracy z trenerami AWF, specjalistami, nauczycielami oraz instruktorami sportu i rekreacji.

Naszym celem jest wychowanie dzieci na odważnych, kreatywnych, aktywnych, dobrze radzących sobie w życiu ludzi, mających właściwy kontakt z otoczeniem i dobrze czujących się we współczesnym świecie. Wszystkie prowadzone zajęcia stymulują uczenie się poprzez badanie i odkrywanie, dając jednocześnie zabawę i radość. Staramy się, aby nasz program i atrakcyjność zajęć były dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego dziecka, jego talentów i tempa rozwoju.

Animatorzy rekreacji uczą dzieci czerpania przyjemności z aktywności ruchowej i zaszczepiają prawidłowe nawyki i postawy względem własnego ciała i dbałości o zdrowie swoje i innych. Dzieci zdobywają nowe doświadczenia, integrują się, nabierają pewności siebie, stają się asertywne i umiejętnie dostosowują się do zmieniających się warunków.

Ćwiczenia, gry i zabawy rekreacyjne mają czysty charakter utylitarny i zdrowotny. Stymulujemy tym samym wszechstronny rozwój dziecka na wielu płaszczyznach jego życia, zarówno w sferze fizycznej jak i psychicznej.

Zajęcia będą miały charakter usamodzielniający, stymulujący prawidłowy rozwój dziecka, a przede wszystkim uczący nowych umiejętności w oparciu o sztukę przetrwania w dzisiejszym świecie.

Zadzwoń już teraz, aby uzyskać więcej informacji (tel. 508 190 001) lub
zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka za pomocą maila kontakt.martafit@gmail.com

Procedura zgłaszania dziecka na półkolonie:

1. Należy pobrać kartę uczestnika wypoczynku (*karta
wypoczynku polkolonie-nowa pdf) — KLIKNIJ I POBIERZ

2. Wypełnioną kartę dziecka przesyłamy na adres: kontakt.martafit@gmail.com
3. Na podstawie wypełnionej Karty Uczestnika Wypoczynku, organizator
kontaktuje się ze wszystkimi rodzicami w celu potwierdzenia rezerwacji
wypoczynku.
4. Do 31 maja 2022 roku zostanie przedstawiony rodzicom szczegółowy harmonogram półkolonii oraz szczegóły przygotowania dzieci do wypoczynku zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarno-epidemiologicznym.

Szczegóły pod numerem telefonu: 508 190 001
2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5