PlusLiga w Iławie || Indykpol AZS w tym tygodniu zagra nad Jeziorakiem dwa razy

2022-03-15 15:32:17(ost. akt: 2022-03-15 15:54:43)

Autor zdjęcia: Artur Kijewski / Indykpol AZS Olsztyn

Ten tydzień to dwukrotne spotkanie z siatkarzami Indykpolu AZS w Iławie. Olsztynianie jutro (środa 16 marca) zmierzą się z Treflem Gdańsk, a w niedzielę z liderem PlusLigi – Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Bilety na te mecze cały czas są dostępne.
W środę o godz. 17:30 Indykpol AZS Olsztyn zmierzy się z Treflem Gdańsk. Dla obu zespołów będzie to pierwsze spotkanie w tym sezonie — konfrontacja pierwotnie miała się odbyć pod koniec grudnia 2021. Zarówno Indykpol AZS Olsztyn, jak i Trefl Gdańsk walczą o awans do fazy play-off.

Kto po środowym spotkaniu zbliży się do czołowej ósemki?
"Zobacz pojedynek przyjmujących - TJ Defalco czy Bartłomiej Lipiński? Kto wygra pojedynek na rozegraniu - Janek Firlej czy Lukas Kampa? Kto będzie dysponował dokładniejszym przyjęciem - Jędrzej Gruszczyński czy Maciej Olenderek? Czy Javier Weber wyjdzie zwycięsko z pojedynku z Michałem Winiarskim?" — czytamy w zapowiedzi meczowej klubu z Olsztyna.

Bilety w cenie 30 i 20 złotych (ulgowe) do nabycia wyłącznie online na indykpolazs.pl/bilety.

W niedzielę, 20 marca o godz. 14:45, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn zmierzą się natomiast z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Dla obu zespołów będzie to już trzecia konfrontacja w tym sezonie. Dwukrotnie lepsi okazali się liderzy PlusLigi.

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5