Piłkarski Puchar Wójta pojechał do Frednowych, w turnieju rywalizowało sześć drużyn [zdjęcia]

2022-03-01 08:19:06(ost. akt: 2022-03-01 09:09:02)
Halowy turniej piłki nożnej o puchar wójta gminy Iława wygrała drużyna LZS Frednowy

Autor zdjęcia: UG Iława

W niedzielę (27 lutego) w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wikielcu odbył się turniej halowej piłki nożnej seniorów o Puchar Wójta Gminy Iława, Krzysztofa Harmacińskiego.
W zmaganiach, których stawką był Puchar Wójta, wzięło udział 6 drużyn: GKS Wikielec, Czarni Rudzienice, LZS Frednowy, Zamek Szymbark, Osa Ząbrowo oraz Tiki Taka Nowa Wieś.

W meczu o 3. miejsce spotkały się zespoły z Wikielca i Nowej Wsi — po upływie regulaminowego czasu gry był remis 0:0 i o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne, w których wygrał GKS (4:3) i tym samym zajął 3. miejsce.

W wielkim finale spotkały się zespoły z Szymbarka i Frednowych. LZS Frednowy pokonał zespół Zamka 2:0 i tym samym został zwycięzcą turnieju.

Najlepszy strzelec: Damian Demczak, LZS Frednowy

Okolicznościowe puchary oraz nagrody wręczył zwycięzcom turnieju wójt gminy Iława, Krzysztof Harmaciński wraz z przewodniczącym Gminnego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych, Marianem Szkamelskim.