PlusLiga w Iławie || Młodzi sportowcy z iławskich klubów kibicują Indykpolowi AZS Olsztyn [zdjęcia]

2022-02-23 14:02:31(ost. akt: 2022-02-23 14:23:19)
Tu akurat doping młodych piłkarzy z Małego Jezioraka Iława

Tu akurat doping młodych piłkarzy z Małego Jezioraka Iława

Autor zdjęcia: UM Iława

Wracamy jeszcze na moment do poniedziałkowego (21.02) meczu siatkarskiej PlusLigi, który rozegrany został w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Niepodległości. Drużynę Indykpolu AZS Olsztyn w pojedynku z Cerrad Czarni Radom dopingowali młodzi sportowcy reprezentujący iławskie kluby.
Więcej o samym pojedynku drużyn z najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce pisaliśmy w artykule: Bez błysku, ale zwycięsko

Indykpol AZS wygrał 3:0 i umocnił się na piątym miejscu w tabeli PlusLigi. Siatkarze z olsztyńskiego Kortowa w trakcie meczu z Czarnymi Radom mogli liczyć na wsparcie z trybun, także ze strony młodych sportowców z Iławy.

— Mecze siatkarskiej PlusLigi rozgrywane w hali sportowej nad Małym Jeziorakiem nie tylko przyciągają do Iławy tłumy kibiców z całego kraju, ale też wspaniale integrują mieszkańców i kluby sportowe, którzy zasiadają licznie na trybunach! Jak widać, sport w Iławie ma się bardzo dobrze i stoi ponad podziałami — zauważa wydział komunikacji społecznej urzędu miasta w Iławie.

— Podczas ostatniego meczu z Cerrad Enea Czarni Radom gospodarz, czyli Indykpol AZS Olsztyn, miał wyjątkowy doping od dzieci i młodzieży z iławskich klubów sportowych. Na trybunach kibicowali m.in.: Orka Iława Basketball, UKS Mały Jeziorak Iława, UKS Gracja Iława, Jeziorak Iława, Wir Iława, Jezioranki Iława, Iławski Klub Kyokushin Karate, żeglarze z Iława Sailing i SSW MOS Iława oraz niezastąpiony Zryw Volley Iława — wymienia UM Iława w relacji, którą będzie także można znaleźć w najbliższym wydaniu "Życia Powiatu Iławskiego" (wydanie w piątek 25 lutego).

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5