Zaczynamy głosowanie w plebiscycie sportowym "Gazety Iławskiej"! Poznaj kandydatów

2022-02-16 07:37:54(ost. akt: 2022-02-19 14:47:53)
Gala plebiscytowa za rok 2020 — na zdjęciu laureaci kategorii Najpopularniejszy Klub Sportowy wg. czytelników Gazety Iławskiej

Gala plebiscytowa za rok 2020 — na zdjęciu laureaci kategorii Najpopularniejszy Klub Sportowy wg. czytelników Gazety Iławskiej

Autor zdjęcia: Edyta Kocyła-Pawłowska

Najwyższy czas rozpocząć głosowanie w naszym corocznym plebiscycie sportowym. Od dzisiaj (środa 16 lutego) do soboty 9 kwietnia nasi Czytelnicy wybierać będą Najpopularniejszego Sportowca, Trenera oraz Klub 2021 roku.
Już teraz wiadomo, że będzie to plebiscyt wyjątkowy pod co najmniej jednym względem. Otóż po raz pierwszy w historii w gronie kandydatów w trzech kategoriach — Sportowiec, Trener i Klub — mamy reprezentantów wszystkich gmin powiatu iławskiego.

Na listach kandydatów mamy zatem — oprócz sportowców, trenerów i klubów z miast i gmin: Iława, Susz i Kisielice, którzy brali udział w naszej zabawie w poprzednich edycjach — także reprezentantów miasta i gminy Lubawa oraz miasta i gminy Zalewo. Jednym słowem: nasz plebiscyt obejmuje swym zasięgiem cały powiat iławski!

Od wioślarstwa po zapasy i MMA, od strzelectwa pneumatycznego do piłki ręcznej, koszykówki itd. Na naszych listach znajdują się kandydaci reprezentujący wiele klubów i mnóstwo dyscyplin. W kat. Sportowiec mamy (aktualnie) aż 164 osoby, Trenerów jest 78, a Klubów — 43! Zebraliśmy lokalny świat sportu w jednym miejscu.

Właśnie zakończyliśmy tworzenie pierwotnych list, wciąż jednak można zgłosić swoich kandydatów wysyłając wiadomość na adres e-mailowy: ilawa@gazetaolsztynska.pl. W treści maila należy podać imię i nazwisko Sportowca lub Trenera (ewentualnie nazwę zgłoszonego Klubu) oraz dyscyplinę i klub, który reprezentuje. Pochylimy się nad tymi zgłoszeniami.

Głosowanie odbywające się za pomocą wysyłanych sms-ów rozpoczyna się dziś, tj. w środę 16 lutego 2022, a zakończy się w sobotę 9 kwietnia 2022 w samo południe (dokładnie o 11.59) — głosy oddane po tym czasie będą nieważne. Regulamin plebiscytu znajdziecie Państwo pod listami i wynikami z kandydatami.

Oczywiście nie sposób przewidzieć, kto wygra. Wiemy natomiast, kto nie zwycięży na pewnoArkadiusza Kucińskiego, który trzykrotnie z rzędu wygrywał w kat. Sportowiec, nie ma teraz w gronie kandydatów (z powodu dwóch kontuzji kolan praktycznie nie grał w 2021 roku w piłkę). A to oznacza, że ktoś inny zdobędzie ten tytuł — walka o wygraną, nie tylko w tej kategorii, jak zwykle będzie bardzo ciekawa.

Plebiscyt za rok 2021 podsumujemy na tradycyjnej gali. W poprzednim roku, w związku z pandemią, odbywającą się w hotelu Port 110 w Iławie galę musieliśmy przełożyć z marca na wrzesień, ale ostatecznie udało się ją zorganizować, a laureaci i zaproszeni goście w pełni rozumieli tę sytuację. Ostateczne wyniki głosowania podajemy jednak tradycyjnie nie na gali, tylko znane są one od razu po zakończeniu głosowania. Gala dla zwycięzców to tylko czysta przyjemność oczekiwania na nagrodę.

Tradycyjnie możemy liczyć na wsparcie naszych Patronów oraz Sponsorów, ich herby i logotypy prezentujemy na grafikach. Ta lista praktycznie jest niezmienna od kilku dobrych lat — dziękujemy za zaufanie. Wasza obecność w naszej sportowej zabawie podnosi jej rangę.
Właśnie — zabawa to ważne słowo w tym całym naszym przedsięwzięciu, tak je należy traktować.

PATRONI NASZEGO PLEBISCYTU:
••• starosta powiatu iławskiego Bartosz Bielawski
••• burmistrz Iławy Dawid Kopaczewski
••• wójt gminy Iława Krzysztof Harmaciński
••• burmistrz miasta i gminy Susz Krzysztof Pietrzykowski
••• burmistrz miasta i gminy Kisielice Rafał Ryszczuk

Kliknij w zdjęcie, aby zobaczyć wszystkich patronów

SPONSORZY NASZEGO PLEBISCYTU:
> Amex-Bączek - Producent okien i drzwi (sponsor główny)
> Port 110
> Szkoła Języków Gregor
> Ivendo Solar
> Konstal
> Frick Gym
> Gospodarstwo Rybackie w Iławie
> Tomcolor
> Sport A-Z
> Fit House — Fitness Club
> Restauracja U Czapy
> Paszynin Auto Centrum Susz
> HD Invest


Ty także chciałbyś zostać sponsorem plebiscytu? Jeśli tak, to czekamy na kontakt na adres e-mail: ilawa@gazetaolsztynska.pl lub pod numerem telefonu 89 648 77 36.

KATEGORIA SPORTOWIEC
JAK GŁOSOWAĆ?
Aby zagłosować na danego sportowca, należy wysłać sms pod numer 7248 o treści gi.spr.x - gdzie X to numer przypisany konkretnemu sportowcowi. Koszt jednego sms’a wynosi 2,46 zł z VAT.

WYNIKI PLEBISCYTU
Są aktualizowane na bieżąco

KATEGORIA TRENER
JAK GŁOSOWAĆ?
Aby zagłosować na danego trenera, należy wysłać sms pod numer 7248 o treści gi.trn.x - gdzie X to numer przypisany konkretnemu trenerowi. Koszt jednego sms’a wynosi 2,46 zł z VAT.

WYNIKI PLEBISCYTU
Są aktualizowane na bieżąco

KATEGORIA KLUB
JAK GŁOSOWAĆ?
Aby zagłosować na dany klub, należy wysłać sms pod numer 7248 o treści gi.klb.x - gdzie X to numer przypisany konkretnemu klubowi. Koszt jednego sms’a wynosi 2,46 zł z VAT.

WYNIKI PLEBISCYTU
Są aktualizowane na bieżąco


zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5