Kończy się głosowanie na Zimowego Brzdąca

2021-12-12 17:59:58(ost. akt: 2021-12-12 18:03:43)

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

Jeszcze tylko do północy 12 grudnia trwa głosowanie na Zimowego Brzdąca. Zgłoszonych do zabawy jest szesnaścioro dzieci.
Mały laureat (lub laureatka) pojawi się na okładce Gazety Iławskiej w grudniu. To będzie wspaniały prezent pod choinkę dla dziadków i najbliższych. Aktualne wyniki prezentujemy poniżej:


Nikodem Wasiewski z Ogrodzieńca w gminie Kisielice jest bardzo energiczny i ruchliwy. Raczkuje, staje przy meblach, kuca. Jest również małym bystrzakiem. Jak pisze jego mama, pani Anna, nie tylko rozumie proste polecenia, ale i wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Uwielbia się dużo śmiać i popisywać swoimi umiejętnościami.
Żeby zagłosować na Nikodema, wystarczy wysłać sms o treści gi.zb.1 na numer 7248.
Mikołaj Kozicki to roczniak z Iławy. Jest dzieckiem energicznym i bardzo towarzyskim, zawsze uśmiechnięty oraz ciekawski wszystkiego, co zobaczy czy usłyszy. Uwielbia się przytulać - tak pisze o nim mama Sandra.
Żeby zagłosować na Mikołaja, wystarczy wysłać sms o treści gi.zb.2 na numer 7248.Blanka Kozicka z Iławy ma 6 lat i uczęszcza do przedszkola. To siostra Mikołaja. Jest radosna i pełna energii, żartobliwa i opiekuńcza. Uwielbia śpiewać, tańczyć, grać w piłkę i wymyślać różne zabawy. Kocha zwierzęta rożnego gatunku, rasy czy pochodzenia.
Żeby zagłosować na Blankę, wystarczy wysłać sms o treści gi.zb.3 na numer 7248.
Alicja Bujak z Susza ma 3 lata i – jak pisze jej mama – jest mała, ale bardzo utalentowana. Uwielbia śpiewać i uczyć się angielskich słówek.
Żeby zagłosować na Alicję, wystarczy wysłać sms o treści gi.zb.4 na numer 7248.
Zuzanna Lipińska z Biskupca koło Iławy ma 2 latka. Jest bardzo pogodnym i radosnym dzieckiem. Jej mama Malwina napisała do nas, że Zuzia jest najukochańsza oraz zawsze uśmiechnięta.
Żeby zagłosować na Zuzannę, wystarczy wysłać sms o treści gi.zb.5 na numer 7248.Iga Wierzbicka z Iławy ma trzy lata. Jest małą rozrabiarą, jak pisze o niej mama Roksana, ale równocześnie jest najukochańszym dzieckiem na świecie.
Żeby zagłosować na Igę, wystarczy wysłać sms o treści gi.zb.6 na numer 7248.Kornel Zmora z Iławy ma pięć lat. To bardzo energiczne dziecko, kocha zabawę na świeżym powietrzu, piszą jego rodzice. Uwielbia zwierzęta. Jest cudownym, zawsze uśmiechniętym dzieckiem.
Żeby zagłosować na Kornela, wystarczy wysłać sms o treści gi.zb.7 na numer 7248.Nadia Ulatowska z Iławy jest energicznym, wesołym dzieckiem, jak piszą jej rodzice. Kocha zabawę, lubi spacerować i uwielbia zwierzaki. Na zdjęciu miała niespełna roczek, dziś to już wyrośnięta pannica, bo ma rok i siedem miesięcy!
Żeby zagłosować na Nadię, wystarczy wysłać sms o treści gi.zb.8 na numer 7248.Alicja Niedziółka z Iławy ma 2 latka i 3 miesiące. Co lubi? Wręcz uwielbia spacery po lesie, pisze wycieczki oraz poznawanie przyrody.
Żeby zagłosować na Alicję, wystarczy wysłać sms o treści gi.zb.9 na numer 7248.Kacper Wiśniewski z Iławy ma 3 lata i chodzi do Miejskiego Przedszkola nr 2 w Iławie. Uwielbia kolorować, układać puzzle i klocki. Lubi bawić się samochodami i misiami, jak nam powiedziała jego mama.
Żeby zagłosować na Kacpra, wystarczy wysłać sms o treści gi.zb.10 na numer 7248.
Wiktor Łata to ośmiolatek z Iławy. Chodzi do pierwszej klasy Szkoły Podstawowej nr 3. Uwielbia lekcje w-f i jazdę na rowerze. Interesuje się przyrodą. Jest muzykalny i jego mama Kamila zastanawia się nad zapisaniem go do szkoły muzycznej.
Żeby zagłosować na Wiktora, wystarczy wysłać sms o treści gi.zb.11 na numer 7248.Adrianna Skonieczna ma 2,5 roku. Najbardziej lubi jeść rosołek i teraz – w okresie jesienno–zimowym – mandarynki. Uwielbia bawić się z dziećmi oraz wychodzić na spacery ze swoim psem - Hazim.
Żeby zagłosować na Adriannę, wystarczy wysłać sms o treści gi.zb.12 na numer 7248.Filip Ruczyński ma 4,5 roku. Filipek to dziecko pełne energii, swoim pozytywnym nastawieniem do świata zaraża innych – tak pisze o nim mama Agnieszka. Jest bardzo przyjazny w stosunku do ludzi i przez to bardzo lubiany wśród rówieśników, a także dorosłych.
Żeby zagłosować na Filipa, wystarczy wysłać sms o treści gi.zb.13 na numer 7248.
Alan Dąbrowski ma 2,5 roku. Razem z rodzinką mieszka w Stanowie w gminie Iława. Jak pisze jego mama, to uroczy chłopczyk, który kocha wszelkiego rodzaju zwierzątka, uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu. Jest bardzo wesołym i pogodnym dzieckiem.
Żeby zagłosować na Alana, wystarczy wysłać sms o treści gi.zb.14 na numer 7248.Marcel Waszelewski je wszystko, jest wręcz łakomczuchem, jak nam opowiedziała jego mama Sylwia. Wszędzie go pełno. – Jest moim najsłodszym rozrabiaką – mówi pani Sylwia.
Żeby zagłosować na Marcela, wystarczy wysłać sms o treści gi.zb.15 na numer 7248.


Wojtek Jankowski z Iławy
Wojciech Jankowski ma prawie 5 lat. Uwielbia zabawy na świeżym powietrzu oraz przyrodę. Z ciekawością przygląda się nowym, nieznanym dotąd rzeczom lub zwierzętom. Jest miłośnikiem Kinder niespodzianek.
Żeby zagłosować na Wojtka, wystarczy wysłać sms o treści gi.zb.16 na numer 7248.

W plebiscycie mogą brać udział dzieci urodzone po 5 listopada 2009 roku. Plebiscyt trwa od 5 listopada 2021 roku do 12 grudnia 2021 roku i swoim zasięgiem obejmuje woj. warmińsko–mazurskie. Głosowanie rozpoczyna się w momencie pierwszego zgłoszenia w danym powiecie i trwa do godziny 23.59 dnia 12 grudnia 2021 roku. Regulamin znajduje się na naszej stronie internetowej.

Redakcja Gazety Iławskiej

Fot. archiwum prywatne


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5