"Czas powiedzieć dość". Andrzej Sobiech rezygnuje z funkcji prezesa Jezioraka Iława!

2021-11-30 17:42:55 (ost. akt: 2021-11-30 18:13:43)
Andrzej Sobiech jest prezesem Jezioraka Iława od dokładnie 6 lat

Andrzej Sobiech jest prezesem Jezioraka Iława od dokładnie 6 lat

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Potwierdziły się nasze informacje mówiące o tym, że Andrzej Sobiech rezygnuje właśnie z pełnienia funkcji prezesa Iławskiego Klubu Sportowego Jeziorak Iława.
Właśnie dzisiaj (wtorek 30 listopada), tj. w Andrzejki, szef klubu w rozmowie z nami potwierdził, że odchodzi zarówno z zarządu Jezioraka, jak i przestaje być prezesem klubu sportowego z ul. Sienkiewicza.

Czas powiedzieć dość — mówi Andrzej Sobiech, który — póki co — nie podaje dokładnych powodów zrezygnowania z pełnienia funkcji prezesa Jezioraka.
— Oficjalnej rezygnacji jeszcze nie złożyłem, ale o mojej decyzji powiadomiłem już zarząd klubu. Spotkam się także z drużyną, aby poinformować piłkarzy o mojej rezygnacji — dodaje.

Pytamy, czy iławski przedsiębiorca, wieloletni prezes Jezioraka, całkowicie odchodzi z klubu, czy tylko przestaje pełnić oficjalne funkcje? — Nigdy nie opuściłem Jezioraka i teraz też nie opuszczam. Po prostu przestaję być prezesem i członkiem zarządu, ale dalej będę wspierał klub — odpowiada Sobiech.

Teraz zarząd Jezioraka musi spośród swoich członków wybrać nowego prezesa. Czy będzie ktoś chętny do pełnienia tej funkcji, poza Sobiechem oczywiście, którego w zarządzie już nie ma? Podczas kilku ostatnich wyborów bywał z tym problem.

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. basilo #3083056 1 gru 2021 15:20

    Pozostaje rozwiązanie klubu skoro w miasteczku nie ma chętnego do kierowania klubem. Więcej kasy miejskiej zostanie na sport masowy i rodzinny.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5