Wypełnij ankietę dotyczącą potrzeb kulturalnych mieszkańców Iławy

2021-11-25 08:45:34 (ost. akt: 2021-11-25 09:57:54)   Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: pixabay

Mieszkasz w Iławie? Ta ankieta jest skierowana do Ciebie. Pozwoli to zbadać potrzeby kulturalne iławian i dostosować kolejne działania do tych potrzeb.
Mieszkasz w Iławie? Ta ankieta jest skierowana do Ciebie.
Miejska Biblioteka Publiczna prosi o pomoc w wypełnieniu ankiety dotyczącej potrzeb kulturalnych mieszkańców Iławy. Ankieta nie jest długa – jej wypełnienie zajmie dosłownie chwilkę, udział w niej jest anonimowy.

Diagnoza dotyczy kultury oraz działalności Miejskiej Biblioteki Publicznej w Iławie.
Pozwala zbadać Wasze potrzeby i dostosować kolejne działania do tych potrzeb. A wszystko po to, aby zachęcić Was do jeszcze liczniejszego udziału w wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez bibliotekę.
Jesteśmy wdzięczni za sugestie dotyczące działań przez nas podejmowanych, które aktywizują do działania mieszkańców. Badanie przyniesie nam informacje, które pozwolą na wyciągnięcie wniosków i pomoże nam w planowaniu ciekawych wydarzeń w przyszłości, by mogły one być satysfakcjonujące dla jeszcze większego grona odbiorców.

Bądź aktywny w swojej społeczności!Tutaj wypełnisz ankietęzespół Miejskiej Biblioteki Publicznej w Iławie
Badanie przeprowadzone w ramach projektu "Dialog w Działaniu". Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5