Zimowy Brzdąc 2021: Filip Ruczyński

2021-11-10 19:07:13(ost. akt: 2021-11-10 19:19:28)
Filip Ruczyński z Iławy

Filip Ruczyński z Iławy

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

Przedstawimy kolejnego malucha w naszej zabawie. Również na Filipa można już oddawać głosy.
W ubiegłym roku Zimowym Brzdącem została Hania Boros. Jednak rodzice dzieciaków z całego powiatu wysłali do nas mnóstwo cudownych zdjęć. Prowadzenie tego plebiscytu to co roku prawdziwa przyjemność!

Tym razem ponownie zapraszamy do zgłaszania maluchów, które mają nie więcej niż 12 lat.

Mały laureat (lub laureatka) pojawi się na okładce „Gazety Iławskiej” w grudniu.

To będzie wspaniały prezent pod choinkę dla dziadków i najbliższych. Mamy nadzieję, że nasi Czytelnicy i w tym roku zechcą pochwalić się zdjęciami swoich pociech.


Do kandydatów dołącza Filip


Filip Ruczyński (na zdjęciu) ma 4,5 roku. Filipek to dziecko pełne energii, swoim pozytywnym nastawieniem do świata zaraża innych – tak pisze o nim mama Agnieszka. Jest bardzo przyjazny w stosunku do ludzi i przez to bardzo lubiany wśród rówieśników, a także dorosłych.

Żeby zagłosować na Filipa, wystarczy wysłać sms o treści gi.zb.13 na numer 7248.Jak zgłosić swoje dziecko?


Wystarczy przysłać jedno jego zdjęcie na adres: ilawa@gazetaolsztynska.pl Wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB. W temacie e-maila należy wpisać: Zimowy Brzdąc 2021. Prawidłowe zgłoszenie dziecka do plebiscytu powinno zawierać: zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie wizerunku dziecka na potrzeby plebiscytu, akceptację postanowień regulaminu, imię i nazwisko dziecka, wiek, miejscowość oraz numer telefonu kontaktowego. Bardzo prosimy o dopisanie kilku zdań charakterystyki.

W plebiscycie mogą brać udział dzieci urodzone po 5 listopada 2009 roku. Plebiscyt trwa od 5 listopada 2021 roku do 12 grudnia 2021 roku i swoim zasięgiem obejmuje woj. warmińsko–mazurskie. Głosowanie rozpoczyna się w momencie pierwszego zgłoszenia w danym powiecie i trwa do godziny 23.59 dnia 12 grudnia 2021 roku.


Aktualne wyniki poniżej.

Redakcja Gazety Iławskiej
ilawa@gazetaolsztynska.pl2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5