Zimowy Brzdąc 2021: Adrianna Skonieczna

2021-11-10 18:38:42(ost. akt: 2021-11-10 18:49:33)
Adrianna Skonieczna z Iławy

Adrianna Skonieczna z Iławy

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

Kolejna dziewczynka dołącza do naszej zabawy. Przedstawiamy Adriannę Skonieczną z Iławy.
W ubiegłym roku Zimowym Brzdącem została Hania Boros. Jednak rodzice dzieciaków z całego powiatu wysłali do nas mnóstwo cudownych zdjęć. Prowadzenie tego plebiscytu to co roku prawdziwa przyjemność!

Tym razem ponownie zapraszamy do zgłaszania maluchów, które mają nie więcej niż 12 lat.

Mały laureat (lub laureatka) pojawi się na okładce „Gazety Iławskiej” w grudniu.

To będzie wspaniały prezent pod choinkę dla dziadków i najbliższych. Mamy nadzieję, że nasi Czytelnicy i w tym roku zechcą pochwalić się zdjęciami swoich pociech.


Do kandydatów dołącza Adrianna


Adrianna Skonieczna (na zdjęciu) ma 2,5 roku. Najbardziej lubi jeść rosołek i teraz – w okresie jesienno–zimowym – mandarynki. Uwielbia bawić się z dziećmi oraz wychodzić na spacery ze swoim psem - Hazim.

Żeby zagłosować na Adriannę, wystarczy wysłać sms o treści gi.zb.12 na numer 7248.Jak zgłosić swoje dziecko?


Wystarczy przysłać jedno jego zdjęcie na adres: ilawa@gazetaolsztynska.pl Wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB. W temacie e-maila należy wpisać: Zimowy Brzdąc 2021. Prawidłowe zgłoszenie dziecka do plebiscytu powinno zawierać: zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie wizerunku dziecka na potrzeby plebiscytu, akceptację postanowień regulaminu, imię i nazwisko dziecka, wiek, miejscowość oraz numer telefonu kontaktowego. Bardzo prosimy o dopisanie kilku zdań charakterystyki.

W plebiscycie mogą brać udział dzieci urodzone po 5 listopada 2009 roku. Plebiscyt trwa od 5 listopada 2021 roku do 12 grudnia 2021 roku i swoim zasięgiem obejmuje woj. warmińsko–mazurskie. Głosowanie rozpoczyna się w momencie pierwszego zgłoszenia w danym powiecie i trwa do godziny 23.59 dnia 12 grudnia 2021 roku.


Aktualne wyniki poniżej.

Redakcja Gazety Iławskiej
ilawa@gazetaolsztynska.pl2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5