BRYDŻ SPORTOWY || 14 par walczyło o zwycięstwo w turnieju O Puchar Wójta Gminy Iława [zdjęcia]

2021-11-08 10:37:38(ost. akt: 2021-11-08 10:44:47)
Zwyciężyła para Lech Jasik i Henryk Kukawski (na zdjęciu w środku). Po lewej stronie wójt gminy Iława Krzysztof Harmaciński, a po prawej Marian Szkamelski, przewodniczący GZ LZS Iława

Autor zdjęcia: UG Iława

W sobotę (6 listopada) w nowowybudowanej siedzibie GKS Wikielec odbył się Turniej Brydża Sportowego o Puchar Wójta Gminy Iława. W turnieju wzięło udział 14 par.
Po zaciętej, kilkugodzinnej rywalizacji wyłoniono zwycięzców turnieju. Zwyciężyła para: Lech Jasik i Henryk Kukawski, drugie miejsce zajęli: Edward Bojko i Lech Wróbel. Trzecie miejsce na podium przypadło Irenie Karkulak i Jerzemu Stefańskiemu.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali okolicznościowe statuetki i drobne upominki, a zwycięzcy turnieju otrzymali dodatkowo okazałe puchary. Puchary i statuetki wręczył wójt gminy Iława Krzysztof Harmaciński, który podziękował zawodnikom za udział w turnieju i zapewnił, że będzie on kontynuowany w kolejnych latach.

Turniej sędziowali: Adam Przybilski i Henryk Drzewoszewski. Organizatorami byli: Gmina Iława i Gminne Zrzeszenie LZS. Obsługę techniczno-organizacyjną zapewnili przewodniczący GZ LZS Marian Szkamelski wraz z żoną Urszulą.