Grała liga. Sprawdzamy krajobraz po piłkarskim weekendzie [od III ligi do B klasy]

2021-10-18 16:15:27 (ost. akt: 2021-10-18 18:24:02)
Piłkarze Motoru Lubawa, mimo gry w "10", potrafili na swoją korzyść rozstrzygnąć losy wyjazdowego meczu z Mrągowią

Piłkarze Motoru Lubawa, mimo gry w "10", potrafili na swoją korzyść rozstrzygnąć losy wyjazdowego meczu z Mrągowią

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

W sobotę i niedzielę (16 i 17 października) zespoły piłkarskie z powiatu iławskiego, występujące od III ligi do B klasy, rozegrały kolejne mecze o punkty. Sprawdzamy, jakimi wynikami zakończyły się ich pojedynki i które miejsce zajmują obecnie w tabeli.
III LIGA

GKS Wikielec – Legionovia Legionowo 1:1 (0:1)
0:1 – Zjawiński (32), 1:1 – Kacperek (90)
RELACJA Z MECZU

POZOSTAŁE WYNIKI 14 KOLEJKI:
Znicz Biała Piska – Ursus Warszawa 1:3 (1:1)

Mamry Giżycko – Błonianka Błonie 1:3 (0:0)

Legia II Warszawa – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0

Pilica Białobrzegi - Jagiellonia II Białystok 2:8

Broń Radom - Polonia Warszawa 2:1

Lechia Tomaszów Mazowiecki – Sokół Aleksandrów Łódzki 0:0

Pelikan Łowicz – Unia Skierniewice 0:3

ŁKS II Łódź – Wissa Szczuczyn 6:1

pauzował KS Kutno

PO 14 KOLEJKACH
1. Legionowo 33 29:16
2. Unia 28 27:15
3. Lechia 23 26:16
4. Legia II* 22 25:16
5. Polonia* 22 24:15
6. Świt* 21 21:17
7. Kutno* 20 15:14
8. Pilica* 20 24:28
9. Jagiellonia II* 19 26:22
10. Broń* 19 16:17
11. ŁKS II* 17 26:27
12. Pelikan* 16 16:15
13. Ursus* 16 19:26
14. Wikielec* 15 16:19
15. Znicz 14 20:24
----------------------------------
16. Błonie* 13 21:32
17. Mamry* 13 14:27
18. Sokół* 9 15:21
19. Wissa 9 10:23
* mecz mniej

IV LIGA

Jeziorak Iława – Concordia Elbląg 1:1 (1:1)
0:1 – Szmydt (17), 1:1 – Kwiatkowski (42)
RELACJA Z MECZU

Mrągowia Mrągowo – Motor Lubawa 2:3 (0:2)
0:1 – Skrzęta (15 samob.), 0:2 – Olejniczak (28), 1:2 – Kosek (71), 2:2 – Bah (75), 2:3 – Ewertowski (90+3); czerwona kartka: Dąbkowski (30, Motor)

POZOSTAŁE WYNIKI 11 KOLEJKI:

Zatoka Braniewo – Błękitni Pasym 4:1 (2:1)
1:0, 2:0 – Lewenko (18, 29 karny), 2:1 – Malanowski (29 karny), 3:1 – Rynkowski (52), 4:1 – Grzyb (90+2)

Granica Kętrzyn – Kaczkan Huragan Morąg 0:1 (0:1)
0:1 – Kochalski (28)

MKS Korsze – DKS Dobre Miasto 0:2 (0:1)
0:1 – Lubak (39), 0:2 – Dalecki (82)

Polonia Lidzbark Warmiński – Mazur Ełk 6:2 (1:2)
1:0 – Bogdański (23), 1:1 – Berezowskij (26), 1:2 – Dębek (36), 2:2 – Dajnowski (63), 3:2 – Bogdański (68), 4:2, 5:2, 6:2 – Karłowicz (77, 79, 89); cz. kartka: Wojciechowski (45+1, Polonia)

Błękitni Orneta – Polonia Iłowo 3:1 (1:1)
1:0 – Frankowski (32), 1:1 – Ciesielski (36), 2:1 – Zaborny (60), 3:1 – Kosobucki (80)

Olimpia II Elbląg – Pisa Primavera Barczewo 0:1 (0:1)
0:1 – Nawrocki (38)

PO 11 KOLEJKACH
1. Jeziorak 28 30:6
2. Concordia 23 27:6
3. Huragan 21 20:9
4. Pisa 20 19:14
5. Granica 19 21:12
6. Motor 17 16:16
7. Polonia 17 20:14
8. Mrągowia 15 18:17
9. Mazur 15 21:27
10. Olimpia II 14 15:19
11. Dobre M. 14 8:11
12. Polonia I. 13 18:20
13. Zatoka 11 12:18
14. Błękitni O. 10 13:27
15. Błękitni P. 7 10:31
16. Korsze 7 10:31

KLASA OKRĘGOWA (gr. 2)

Warmia Olsztyn — Unia Susz 0:5
(Witkowski 20, 37, Wiśniewski 24, Staniec 49, 64)

Radomniak Radomno — Czarni Rudzienice 3:1
(Lewicki 28, Gurzyński 62, Gajkowski 68 - Brajdakowski 38)

Ewingi Zalewo — MKS Miłakowo 3:0
(Gradys 16, 66, Gortatowski 72)

POZOSTAŁE WYNIKI 11 KOLEJKI:

Ossa Biskupiec Pom. — Drwęca Nowe Miasto Lub 3:0
(Piceluk 47, 67, Wiśniewski 61)

Olimpia Olsztynek — Start Nidzica 5:2
(Duch 6, Kiliś 66, Żórański 85, Zdrada 88, Usowicz 90+1 - Łochnicki 47, Wawrzyniak 53)

Tęcza Miłomłyn — Grunwald Gierzwałd 1:2
(Gołębiewski 14 - Komorowski 11, Wolański 85)

Kormoran Zwierzewo — Płomień Turznica 0:5
(Dłużnik 60, Kiljański 68, 70, Oleszczuk 72, Dawidko 75)

Delfin Rybno — Polonia Pasłęk 6:3
(Orzechowski 18, 42, 51, Piórkowski 38, Świniarski 55, Rozentalski 80 - Lenart 9, Kamiński 53, 81)

PO 11 KOLEJKACH
1. Olimpia 30 41:16
2. Ossa 25 31:18
3. Unia 23 32:18
4. Polonia 23 61:30
5. Start 20 29:21
6. Drwęca 18 28:20
7. Ewingi 17 26:23
8. Radomniak 17 19:19
9. Płomień 16 22:14
10. Rybno 16 32:25
11. Czarni 13 19:26
12. Grunwald 13 20:29
13. Tęcza 7 14:29
14. Warmia 6 15:39
15. Kormoran 5 12:50
16. Miłakowo 2 14:38

A KLASA (gr. 4)

Osa Ząbrowo — Gmina Kozłowo 2:1

Iskra Smykówko — Avista Łążyn 5:1

Jordan Kazanice — Constract Lubawa 1:0

LZS Frednowy — Orzeł Ulnowo 1:2

POZOSTAŁE WYNIKI 11 KOLEJKI:

MKS Działdowo — Orzeł Janowiec Kościelny 1:1

Wel Lidzbark — KS Mroczno 2:2

Zamek Kurzętnik — Iskra Narzym 0:2

PO 11 KOLEJKACH
1. Orzeł J. 25 37:15
2. Iskra 25 29:11
3. Działdowo 24 28:12
4. Jordan 22 30:21
5. Constract 21 35:10
6. Osa 21 20:24

7. Wel 16 19:15
8. Frednowy 14 16:23
9. Zamek 13 15:21
10. Kozłowo 12 18:24
11. Mroczno 9 28:28
12. Iskra 6 20:34
13. Orzeł U. 6 14:39
14. Avista 4 19:51

B KLASA (gr. 4)

Olimpia Kisielice — Huragan Byszwałd 5:0

Mały Jeziorak Iława — Wicher Gwiździny 4:0

Wel Bratian — LZS Fijewo 2:3

Zamek Szymbark — Drewneks Sampława 1:0

Torpeda Rożental — Żak Jamielnik 2:4

PO 8 KOLEJKACH
1. Żak 19 26:12
2. Mały Jeziorak 19 26:7
3. Olimpia 16 31:14

4. Zamek 16 26:11
5. Drewneks 15 20:8
6. Torpeda 9 19:22
7. Huragan 7 8:27
8. Fijewo 6 10:27

9. Wel 6 24:34
10. Wicher 3 5:33

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5