Przed nami piłkarski weekend, sprawdzamy rozkład jazdy od III ligi do B klasy

2021-10-15 11:41:19 (ost. akt: 2021-10-15 12:29:32)
A-klasowy Jordan Kazanice (tu podczas meczu ligowego z LZS-em Frednowy) w tej kolejce gra derby z Constractem Lubawa (sobota). Natomiast zespół z Frednowych gra u siebie, też derby, z Orłem Ulnowo (niedziela)

A-klasowy Jordan Kazanice (tu podczas meczu ligowego z LZS-em Frednowy) w tej kolejce gra derby z Constractem Lubawa (sobota). Natomiast zespół z Frednowych gra u siebie, też derby, z Orłem Ulnowo (niedziela)

Autor zdjęcia: Dominika Sadowska

Zaczynamy w sobotę (16 października) o 15.00, a kończymy w niedzielne popołudnie (17.10) — przed nami kolejny weekend pełen piłkarskich emocji. Sprawdzamy z kim, gdzie i kiedy dokładnie zagrają drużyny z powiatu iławskiego.
Rozkład jazdy na piłkarski weekend (16 i 17 października) podajemy w kolejności chronologicznej, z zachowaniem klas rozgrywkowych. Drużyny z pogrubioną nazwą to reprezentanci powiatu iławskiego.

SOBOTA 16 PAŹDZIERNIKA

15.00: GKS Wikielec — Legionovia Legionowo (III liga)

15.00: Jeziorak Iława — Concordia Elbląg (IV liga)
mecz miał być rozegrany w Elblągu, jednak na prośbę gości, z uwagi na ich problemy z boiskiem, został przeniesiony do Iławy

15.00: Mrągowia Mrągowo — Motor Lubawa (IV liga)

15:00: Radomniak Radomno — Czarni Rudzienice (klasa okręgowa)

15:00: Ewingi Zalewo — MKS Miłakowo (klasa okręgowa)

15:00: Jordan Kazanice — Constract Lubawa (A klasa)

15:00: Osa Ząbrowo — Gmina Kozłowo (A klasa)

16:00: Torpeda Rożental — Żak Jamielnik (B klasa)

16:00: Olimpia Kisielice – Huragan Byszwałd (B klasa)


NIEDZIELA 17 PAŹDZIERNIKA

13:00: Warmia Olsztyn — Unia Susz (klasa okręgowa)

13:00: Iskra Smykówko – Avista Łążyn (A klasa)

14:00: LZS Frednowy — Orzeł Ulnowo (A klasa)

15:00: Wel Bratian – LZS Fijewo (B klasa)

16:00: Zamek Szymbark — Drewneks Sampława (B klasa)

16:00: Mały Jeziorak Iława — Wicher Gwiździny (B klasa)

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5