IŁAWA || Rzeczniczka policji wygrała bieg

2021-09-22 08:34:48 (ost. akt: 2021-09-22 08:44:40)
Joanna Kwiatkowska biegnie jako pierwsza z lewej

Joanna Kwiatkowska biegnie jako pierwsza z lewej

Autor zdjęcia: KPP Iława

Iławska policjantka okazała się bezkonkurencyjna w kategorii służb mundurowych podczas piątek edycji Biegu Najeżonego Przeszkodami „Jeżyk”.
Dbałość o odpowiednią kondycję fizyczną może przybierać różne formy, a udział w zawodach sportowych jest dobrym sposobem jej weryfikacji. W Solcu Kujawskim na terenach leśnych Leśnictwa Rudy w Nadleśnictwie Solec Kujawski odbyła się V edycja Biegu Najeżonego Przeszkodami „Jeżyk”. Uczestnicy musieli pokonać strome podbiegi, zbiegi, przejścia przez głębokie bagna, strumyki, skoki po powalonych pniach czy ogromnych korzeniach drzew, bieg trawersem oraz liczne przygotowane przeszkody. Iławska policjantka okazała się bezkonkurencyjna w kategorii służb mundurowych.

Pięć kilometrów biegu


Bieg Najeżony Przeszkodami „Jeżyk” to zawody, które 18 września 2021 r. odbyły się w Solcu Kujawskim. Zawodnicy startowali na dystansie 5 km. Pomimo luźnej formy festynu, bieg zachęcał do rywalizacji. Uczestnicy mieli do pokonania liczne naturalne przeszkody typu powalone pnie, ogromne korzenie drzew, strome podbiegi, zbiegi, przejścia przez głębokie bagna, strumyki, bieg trawersem oraz liczne przygotowane przez organizatorów przeszkody.


Joanna Kwiatkowska - z prawej
St. asp. Joanna Kwiatkowska - z prawej

W V edycji biegu udział wzięła również przedstawicielka Komendy Powiatowej Policji w Iławie - st. asp. Joanna Kwiatkowska. Policjantka, która reprezentując swoich kolegów i koleżanki z sukcesem pokonała bieg, mierząc się z własnymi słabościami. St. asp. Joanna Kwiatkowska ukończyła zmagania jako pierwsza przedstawicielka służb mundurowych.

Bieg Najeżony Przeszkodami „Jeżyk” to impreza dla wszystkich: od amatorów krótszych dystansów po ultrasów biegających z obciążenia.

eka / KPP Iława
ilawa@gazetaolsztynska.pl

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5