Iławskie Targi Sport — selekcjoner Rombel gościem specjalnym! Sprawdź szczegóły

2021-09-07 13:53:59 (ost. akt: 2021-09-07 14:54:20)
Patryk Rombel, selekcjoner reprezentacji Polski seniorów w piłce ręcznej, zaprasza w imieniu sekcji szczypiorniaka Jezioraka na Iławskie Targi Sportu

Patryk Rombel, selekcjoner reprezentacji Polski seniorów w piłce ręcznej, zaprasza w imieniu sekcji szczypiorniaka Jezioraka na Iławskie Targi Sportu

Autor zdjęcia: Łukasz Kamiński

Już w najbliższą sobotę 11 września święto wszystkich miłośników aktywności fizycznej i tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę ze sportem — Narodowy Dzień Sportu. Tego dnia po raz dziewiąty w całej Polsce, zarówno w małych miejscowościach, jak i dużych miastach, odbędą się bezpłatne treningi. Iława jest miastem partnerskim Narodowego Dnia Sportu.
Narodowy Dzień Sportu to ogólnopolska kampania, w ramach której odbędą się bezpłatne wydarzenia i treningi w całej Polsce. Jej celem jest zachęcenie Polaków do aktywnego życia, pełnego sportowych wyzwań i dobrej kondycji. W dziewiątej edycji, tak jak co roku, wydarzenia swoim zasięgiem objęły wszystkie zakątki naszego kraju. Miastami partnerskimi są m.in. Siemianowice Śląskie, Sandomierz, Olsztyn, Konin czy Iława.

W Iławie 11 września wszyscy, którzy kochają sport, będą mieli okazję wziąć udział w Narodowym Dniu Sportu z Iławskim Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji. Zapraszamy mieszkańców Iławy na dwa wydarzenia sportowe.

Pierwsze wydarzenie to Iławskie Targi Sportu, które w sobotę 11 września odbędą się w hali sportowo-widowiskowej przy ulicy Niepodległości 11 B. Na targach będą się prezentowały stowarzyszenia i kluby sportowe działające w naszym mieście. Będą one miały możliwość przedstawienia mieszkańcom Iławy swojej oferty — pokazania i przybliżenia swoich dyscyplin sportowych.

Tego dnia w hali odbędą się pokazy treningów poszczególnych dyscyplin, między innymi zapraszamy na godz. 11 na zajęcia piłki ręcznej, które poprowadzi trener pierwszej reprezentacji Polski mężczyzn, Patryk Rombel!

Dyscypliny obecne na naszych targach to m.in. piłka ręczna, siatkówka, koszykówka, wioślarstwo, lekka atletyka, sporty walki, pływanie, tenis stołowy i wiele innych. Stowarzyszenie i kluby będą również prowadziły nabory do swoich sekcji sportowych.

Zapraszamy całe rodziny do naszej hali sportowo-widowiskowej w najbliższą sobotę 11 września w godzinach 11.00 — 15.00. W sprawie targów więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu 89 644 85 39.


Uwaga!
W trakcie targów obowiązują obostrzenia związane z zapobieganiem rozprzestrzeniania się Covid-19.

Drugie wydarzenie to gry i zabawy sportowe dla dzieci i ich rodziców, które w sobotę 11 września w godzinach 15.00 — 18.00 odbędą się na Orliku na Osiedlu Lubawskim (ul. Poprzeczna). Więcej informacji w sprawie gier i zabaw na orliku można uzyskać pod nr telefonu 693 468 322.

nadesłane przez ICSTiR
red. zico


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5