Tym razem w siatkę grali... piłkarze Remi i Maddox Sobocińscy

2021-08-10 10:00:00 (ost. akt: 2021-08-10 10:43:34)

Autor zdjęcia: materiały organizatora

Mamy wyniki trzeciego Turnieju Siatkówki Plażowej z cyklu Lato z Beach Volley 2021 w kategorii mieszanej.
Trzeci Turniej Siatkówki Plażowej z cyklu Lato z Beach Volley – tym razem rozgrywany tylko w kategorii mieszanej – odbył się w niedzielę 8 sierpnia 2021 roku na dzikiej plaży w Iławie.
W turnieju rywalizowało dziewięć par, których nie odstraszył padający deszcz, a zawody tym razem rozgrywane były systemem „brazylijskim”.

Tym razem formuła mikst


Rywalizacja sportowa na boiskach piaszczystych rozgrzewała emocje licznie przybyłym sympatykom i kibicom, a poziom wzrastał wraz z przestającym padać deszczem i wychodzącym zza chmur słońcem.
Pomysł na rozgrywanie turnieju w formule mikst pojawił się w trakcie rozgrywek, sami grający zaproponowali organizatorowi właśnie taką, atrakcyjną dla wszystkich i popularną kategorię.

W turnieju tym razem mogliśmy podziwiać siatkarskie umiejętności znanych i popularnych w naszym środowisku piłkarzy – Remigiusza Sobocińskiego i jego syna Maddoxa, którym przyglądała się Monika Sobocińska, kiedyś siatkarka drużyny IKS Jeziorak, prowadzonej przez trenera Mieczysława Pietroczuka.
Po sportowej rywalizacji w finale na boisku numer jeden pojawiły się - para reprezentująca Ostródę, małżonkowie: Kasia i Miłosz Sawiccy, oraz najlepsi po eliminacjach wychowankowie MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława: Wiktoria Borszewska i Aleks Cichocki. Po zaciętym meczu finałowym zwyciężył zespół z Iławy, stając tym samym na najwyższym stopniu podium.
W meczu o trzecie miejsce rywalizowały pary wychowanków Zrywu. Po stojącym na wysokim poziomie meczu, na drugim stopniu podium stanęli: Zuzanna Iwankowska i Robert Rólkiewicz, którzy pokonali po zaciętej sportowej rywalizacji Annę Grajewską i Krzysztofa Rzącę.
Wielkie emocje towarzyszyły w meczu o miejsce piąte, gdzie spotkały się zespoły piłkarsko-siatkarskie, czyli: Nikola Sołobodowska, siatkarka MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława, grająca w parze z Maddoxem Sobocińskim, młodym piłkarzem Legii Warszawa. Ich przeciwnicy to: siatkarka Zrywu Marysia Tasarz i zawodnik i trener GKS Wikielec Remigiusz Sobociński. Po bardzo długim, stojącym na wysokim poziomie meczu siatkarskim z elementami futbolu lepsi okazali się Marysia i popularny Remi, wygrywając mecz z młodszymi Nikolą i Maddoxem dopiero po zwycięstwie w tie–breaku.
Najlepszych osiem zespołów otrzymało pamiątkowe puchary ufundowane przez Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji.
Był to już ostatni turniej z tegorocznego cyklu Lato z Beach Volley, zapraszamy na boiska na „dzikiej plaży” w Iławie, które są dostępne przez cały dzień, dzięki współpracy MKS Zryw-Volley Iława z ICSTiR.

WYNIKI TRZECIEGO TURNIEJU SIATKÓWKI PLAŻOWEJ
Z CYKLU LATO Z BEACH VOLLEY 2021 W KATEGORII PAR MIESZANYCH
Iława 8.08.2021

1.Borszewska Wiktoria / Cichocki Aleks - Iława
2.Sawicka Katarzyna / Sawicki Miłosz - Ostróda
3.Iwankowska Zuzanna / Rólkiewicz Robert - Iława
4.Grajewska Anna / Rząca Krzysztof - Iława
5.Tasarz Maria / Sobociński Remigiusz – Iława
6.Sołobodowska Nikola / Sobociński Maddox – Iława
7.Zapadka Dominika / Rentkowski Mateusz - Iława
8.Lewko Natalia / Ogrodowczyk Bartłomiej – Iława/Gulb
9.Kaczmarczyk Martyna / Zapadka Mateusz - IławaUWAGA!!! TRWA NABÓR SIATKARSKI – od 3 września 2021

Zajęcia z piłki siatkowej dziewcząt i chłopców prowadzą trenerzy: Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk.
Zainteresowane dziewczęta i chłopców oraz rodziców prosimy o kontakt telefoniczny z trenerami: tel. 693 730 038.

Mieczysław Pietroczuk
nadesłane na: ilawa@gazetaolsztynska.pl


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5