Wojewódzki Puchar Polski: za nami piątkowe i sobotnie mecze I rundy, sprawdzamy wyniki

2021-08-01 08:41:51 (ost. akt: 2021-08-01 11:12:16)
W meczu Jezioraka z Polonią Iłowo ładną bramkę dla iławian (na 1:0) zdobył Cezary Nowiński (przy piłce)

W meczu Jezioraka z Polonią Iłowo ładną bramkę dla iławian (na 1:0) zdobył Cezary Nowiński (przy piłce)

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Walka o Wojewódzki Puchar Polski w piłce nożnej rozpoczęła się na dobre. W piątek i sobotę (30 i 31 lipca) w całym regionie rozegrano część spotkań I rundy, dzisiaj (niedziela 1 sierpnia) dokończenie serii.

Zwycięzcy spotkań I rundy (rozgrywany jest tylko jeden mecz) przechodzą do kolejnej rundy (zostanie rozegrana w środę 18 sierpnia).

WYNIKI I RUNDY WPP 2021/22

Piątek 30 lipca
Drwęca Nowe Miasto Lub. - GKS Wikielec 0:2 (0:2)
0:1 - Jońca (15), 0:2 - Korzeniewski (43)

GKS: Wieczerzak - Korzeniewski (80 Janiszek), Kacperek, M. Jajkowski, Sz. Jajkowski, Grzybowski, Jońca (70 Żukowski), Szypulski (63 Dajnowski), Masiak, Święty, Bartkowski,

Drwęca: Zimnicki - Kaźmierski, B. Radomski, Jankowski, Neumann (Smoliński), Gula, Straus (Rochewicz), Marcfeld (Umiński), Kugaczewski, Urbański (Motronenko), D. Radomski (Urbański)

MKS Miłakowo - Tęcza Miłomłyn 3:4

GLKS Jonkowo - Warmia Olsztyn 2:1

Sobota 31 lipca
Czarni Olecko - Śniardwy Orzysz 1:2

KS 2010 Wrzesina - Błękitni Pasym 2:4

Granica Kętrzyn - Znicz Biała Piska 0:4

Unia Susz - Polonia Pasłęk 3:7

Granica Bezledy - Victoria Bartoszyce 0:1

Mazur Pisz - Rona 03 Ełk 0:3

Mazur Ełk - Mamry Giżycko 0:4

Wilczek Wilkowo - Mrągowia Mrągowo 1:3

Jurand Barciany - Żagiel Piecki 1:9

Vęgoria II Węgorzewo - MKS Korsze 2:7

Dąb Kadyny - Jastrząb Ględy 5:1

Pama Powodowo - Kaczkan Huragan Morąg 0:6

Piast Wilczęta - MKS Zatoka II Braniewo 1:2

Szeląg Kormoran Zwierzewo - Błękitni Orneta 3:1

Burza SRWSIO Słupy - Omulew Wielbark 3:6

Pisa Barczewo - Polonia Lidzbark Warmiński 0:2
Stomil II Olsztyn - Tęcza Biskupiec 2:1

Łyna Sępopol - Gietrzwałd-Unieszewo

KS Wojciechy - DKS Dobre Miasto 1:9

Zamek Kurzętnik - Start Nidzica 1:7

Drewneks Sampława - Olimpia Olsztynek 3:5

Orzeł Janowiec Kościelny - Wel Lidzbark Welski 2:1

Płomień Turznica - Motor Lubawa 1:1, 4:5 po karnych

Polonia Iłowo - Jeziorak Iława 1:4, mecz rozegrano w Iławie

Constract Lubawa - Ossa Biskupiec 4:0

Orzeł Ulnowo - Radomniak Radomno 1:3

Niedziela 1 sierpnia

15:00: GSZS Delfin Rybno - Grunwald Gierzwałd

16:00: Czarni Rudzienice - Zatoka Braniewo

16:00: Concordia Elbląg - Olimpia II Elbląg

16:00: Arbiter Tęczowy Las Pizza & Pasta Olsztyn - MKS Jeziorany

17:00: LZS Fala Warpuny - Pojezierze Prostki

17:00: Warmianka Bęsia - Rominta Gołdap

17:00: Wałsza Pieniężno - Ewingi Zalewo

17:00: GKS Szczytno - LKS Różnowo

17:00: Orlęta Rema Reszel - Naki Olsztyn

17:00: Vel Dąbrówno - MKS Działdowo

17:00: Amatorska Drużyna Piłkarska Działdowo - LZS Frednowy

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5