Trwa I runda Wojewódzkiego Pucharu Polski. Sprawdzamy wyniki piątkowych meczów

2021-07-31 10:20:55 (ost. akt: 2021-07-31 10:44:08)
Jedną z bramek dla GKS-u Wikielec w meczu z Drwęcą zdobył Adrian Korzeniewski, tu w trakcie ligowego spotkania z Olimpią Zambrów

Jedną z bramek dla GKS-u Wikielec w meczu z Drwęcą zdobył Adrian Korzeniewski, tu w trakcie ligowego spotkania z Olimpią Zambrów

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Od piątku do niedzieli (30 lipca -1 sierpnia) na boiskach piłkarskich woj. warmińsko-mazurskiego rozgrywane są spotkania Wojewódzkiego Pucharu Polski. W piątek doszło do pierwszych spotkań, w sobotę i niedzielę kolejne mecze WPP.

Piątek 30 lipca
Drwęca Nowe Miasto Lub. - GKS Wikielec 0:2 (0:2)
0:1 - Jońca (15), 0:2 - Korzeniewski (43)

GKS: Wieczerzak - Korzeniewski (80 Janiszek), Kacperek, M. Jajkowski, Sz. Jajkowski, Grzybowski, Jońca (70 Żukowski), Szypulski (63 Dajnowski), Masiak, Święty, Bartkowski,

Drwęca: Zimnicki - Kaźmierski, B. Radomski, Jankowski, Neumann (Smoliński), Gula, Straus (Rochewicz), Marcfeld (Umiński), Kugaczewski, Urbański (Motronenko), D. Radomski (Urbański)

MKS Miłakowo - Tęcza Miłomłyn 3:4

GLKS Jonkowo - Warmia Olsztyn 2:1

Sobota 31 lipca
13:00: Czarni Olecko - Śniardwy Orzysz
13:00: KS 2010 Wrzesina - Błękitni Pasym
15:00: Granica Kętrzyn - Znicz Biała Piska
16:00: Unia Susz - Polonia Pasłęk
17:00: Granica Bezledy - Victoria Bartoszyce
17:00: Mazur Pisz - Rona 03 Ełk
17:00: Mazur Ełk - Mamry Giżycko
17:00: Wilczek Wilkowo - Mrągowia Mrągowo
17:00: Jurand Barciany - Żagiel Piecki
17:00: Vęgoria II Węgorzewo - MKS Korsze
17:00: Dąb Kadyny - Jastrząb Ględy
17:00: Pama Powodowo - Kaczkan Huragan Morąg
17:00: Piast Wilczęta - MKS Zatoka II Braniewo
17:00: Szeląg Kormoran Zwierzewo - Błękitni Orneta
17:00: Burza SRWSIO Słupy - Omulew Wielbark
17:00: Pisa Barczewo - Polonia Lidzbark Warmiński
17:00: Stomil II Olsztyn - Tęcza Biskupiec
17:00: Łyna Sępopol - Gietrzwałd-Unieszewo
17:00: KS Wojciechy - DKS Dobre Miasto
17:00: Zamek Kurzętnik - Start Nidzica
17:00: Drewneks Sampława - Olimpia Olsztynek
17:00: Orzeł Janowiec Kościelny - Wel Lidzbark Welski
17:00: Płomień Turznica - Motor Lubawa
17:00: Polonia Iłowo - Jeziorak Iława
17:00: Constract Lubawa - Ossa Biskupiec
17:00: Orzeł Ulnowo - Radomniak Radomno

Niedziela 1 sierpnia
15:00: GSZS Delfin Rybno - Grunwald Gierzwałd
16:00: Czarni Rudzienice - Zatoka Braniewo
16:00: Concordia Elbląg - Olimpia II Elbląg
16:00: Arbiter Tęczowy Las Pizza & Pasta Olsztyn - MKS Jeziorany
17:00: LZS Fala Warpuny - Pojezierze Prostki
17:00: Warmianka Bęsia - Rominta Gołdap
17:00: Wałsza Pieniężno - Ewingi Zalewo
17:00: GKS Szczytno - LKS Różnowo
17:00: Orlęta Rema Reszel - Naki Olsztyn
17:00: Vel Dąbrówno - MKS Działdowo
17:00: Amatorska Drużyna Piłkarska Działdowo - LZS Frednowy

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5