Która z nich zostanie dziewczyną tego lata?

2021-07-29 19:00:00 (ost. akt: 2021-07-29 20:02:25)

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

Trwa konkurs na Dziewczynę Lata 2021. Głosować można do 25 sierpnia. Zgłoszenia przyjmujemy natomiast do 20 sierpnia, do godz. 10. Czekamy na nie pod adresem e-mailowym: ilawa@gazetaolsztynska.pl.
W zabawie mogą brać udział wszystkie pełnoletnie dziewczyny z naszego regionu. Na naszym portalu publikujemy nadesłane zdjęcia, a uczestnicy zabawy mogą głosować (można oddać dowolną liczbę głosów) za pomocą SMS (koszt 2,46 zł brutto). Głosowanie potrwa do 25 sierpnia do godz. 23.59.

Do współpracy zaprosiliśmy dwie profesjonalistki: Agnieszkę Aptowicz (fotografka) i Zuzannę Rybiałek (makijaż). I to efekt ich współpracy możecie Państwo oglądać na zdjęciach opublikowanych w papierowej wersji Gazety Iławskiej (dostępnej od 30 lipca 2021).


Mieszkanka Kazanic w gminie Lubawa Bogumiła Jastrzębska uwielbia pozować do zdjęć. Regularnie bierze udział w sesjach fotograficznych. – Przed obiektywem czuję się jak ryba w wodzie – mówi.
Na co dzień pracuje w sklepie spożywczo–przemysłowym w Kazanicach. – Chciałabym, żeby ludzie widzieli, że poza pracą mam też inne życie, że chodzę nie tylko w firmowej koszulce – marzy. Jest wolna i bezdzietna. A jaki typ mężczyzn lubi? – Ważne, żeby był troskliwy i poświęcał mi dużo czasu – śmieje się nasza kandydatka.
Bogumiła bardzo lubi jeździć rowerem. Do tego niedawno zapisała się na kurs prawa jazdy. Bardzo lubi zwierzęta i najchętniej wszystkie by przygarnęła do domu.

Aby zagłosować na Bogumiłę Jastrzębską, należy wysłać sms o treści GI.DZL.4 na numer 7248.

Bogumiła Jastrzębska
Bogumiła Jastrzębska
fot. archiwum prywatne


Magdalena Nowicka z Iławy na co dzień pracuje w butiku. Bardzo lubi pozować do zdjęć.
Z racji wykonywanego zawodu Magdalena interesuje się modą. Jej "konik" to zwierzęta. Najbardziej lubi psy, sama ma dwa yorki. To pierwszy konkurs, w którym startuje, dlatego zapraszamy do głosowania.

Aby zagłosować na Magdalenę Nowicką, należy wysłać sms o treści GI.DZL.2 na numer 7248.


Magdalena Nowicka

fot. archiwum prywatne

Oliwia Olszewska to iławianka, która kocha podróżować i poznawać nowe kultury. Interesuje się również muzyką i śpiewa od najmłodszych lat. A jej najnowszym marzeniem, a raczej – planem – jest zostanie policjantką. Wybiera się bowiem do szkoły policyjnej. Trzymamy kciuki! A tymczasem zapraszamy do głosowania na Oliwię Olszewską z Iławy w naszym plebiscycie Dziewczyna Lata 2021 r.

Aby na nią zagłosować, należy wysłać smsa o treści GI.DZL.1 na numer 7248.


Oliwia Olszewska
Oliwia Olszewska
fot. archiwum prywatne

Jedną z naszych kandydatek jest Karolina Rykaczewska, prawie 32-letnia iławianka. Urodziła się w Ostródzie, mieszkała w Gdańsku, a 7 lat temu na swoją "małą ojczyznę" wybrała nasze okolice. Jest żoną i mamą, nie pracuje, bo zajmuje się dzieckiem.
Jak mówi, interesuje się muzyką i tańcem. Słucha każdego rodzaju muzyki, byle się nadawał do potańczenia. Lubi podróżować, ale raczej po Polsce.

Aby zagłosować na Karolinę Rykaczewską, należy wysłać sms o treści GI.DZL.3 na numer 7248.


Karolina Rykaczewska
Karolina Rykaczewska
fot. archiwum prywatne

Przedstawiamy także Panie, które zgłosiły się później.

Jedną z nich jest Monika Mazurek. Niech Was nie zwiedzie ten delikatny wygląd! Ta kobieta na co dzień jest operatorem wiertarki wielowrzecionowej w jednej z firm produkcyjno-usługowo-handlowych w Rodzonym (gmina Lubawa). – Niektórzy uważają, że wykonuję dość męski zawód, ale to nie jest wielki sprzęt – zapewnia Monika Mazurek. Czasem, gdy musi coś dźwignąć, wykorzystuje swój urok osobisty i prosi o pomoc kolegów z pracy. – Zawsze się znajdą ręce do pomocy – śmieje się.
Mieszka w Fijewie i... kocha pozować do zdjęć. Ma ich tysiące! Marzy o tym, by zapisać się na kurs dla makijażystki.
Poranka nie zaczyna bez muzyki. Zresztą słucha jej prawie cały dzień. I to przeróżnych gatunków.

Aby zagłosować na Monikę Mazurek, należy wysłać sms o treści GI.DZL.5 na numer 7248.


Monika Mazurek
Obrazek w tresci

fot. archiwum prywatne


Jako ostatnia do naszego konkursu dołączyła Małgorzata Czupryniak. To iławianka, która na co dzień opiekuje się babcią i zajmuje się dwójką swoich dzieci. W ramach relaksu lubi spacerować i robić zdjęcia, na przykład zachodowi słońca. Uwielbia też pozować do zdjęć!

Aby na nią zagłosować, należy wysłać smsa o treści GI.DZL.6 na numer 7248.

Małgorzata Czupryniak

fot. archiwum prywatne

Ogłoszenie wyników plebiscytu oraz prezentacja laureatów nastąpi na łamach Gazety Iławskiej, Głosu Lubawskiego, "Gazety Olsztyńskiej", "Dziennika Elbląskiego" i pozostałych gazet lokalnych Grupy WM oraz na ich stronach internetowych.

Zgłoszenie do udziału w zabawie powinno zawierać: zgodę kandydatki na wykorzystanie przez organizatora jej wizerunku na potrzeby plebiscytu oraz akceptację postanowień regulaminu, tj.:
— treść: „Mam ukończone 18 lat i wyrażam zgodę na publikację wizerunku i akceptuję postanowienia regulaminu”
— dane kandydatki: imię, nazwisko, adres, datę urodzenia, numer telefonu do kontaktu i fotografię.

W temacie e-maila wpisujcie: Dziewczyna lata 2021.
Koszt SMS-a to 2,46 zł z VAT.


Sprawdź, jak naszym kandydatkom idzie w rankingu regionalnym!


Edyta Kocyła-Pawłowska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5