Zrelaksuj się przy pysznej kawie w Kawiarni Zielonkawa

2021-07-27 17:55:01 (ost. akt: 2021-07-29 08:33:10)   Artykuł sponsorowany
Kawiarnia Zielonkawa znajduje się przy ul. Zielonej 72 w Iławie, na Osiedlu Piastowskim. To super miejsce, nie tylko ze względu na lokalizację w tzw. "sypialni" Iławy, ale także ze względu na miłą atmosferę panującą w środku.
Już od wejścia roznosi się tutaj aromatyczny zapach kawy, a wszechogarniająca, relaksująca zieleń zaprasza do świetnie zaprojektowanego wnętrza. Zieleń, która pojawia się w nazwie kawiarni jest oczywiście nieprzypadkowa, jesteśmy przecież na ulicy Zielonej. Właściciele zadbali o każdy szczegół wystroju lokalu, które napędzają myśli ku pozytywnym aspektom życia. W tym miejscu jest dobra energia, można się tu zrelaksować po ciężkim dniu pracy lub spotkać z przyjaciółmi.

Sympatyczni właściciele mają do zaoferowania przede wszystkim wyśmienitą kawę. Cóż w niej specjalnego? Tego nie ma w żadnej innej kawiarni w Iławie, ponieważ świeża kawa prosto z palarni trafia do Zielonkawej najpóźniej w tydzień po wypaleniu. I to czuć, kawa nie jest kwaśna, nie ma goryczy. I ten aromat!


Każda kawa posiada także certyfikat zbioru – w ten sposób smakosz tego trunku może prześledzić drogę od zbioru aż do wypalenia. Kawa jest świeża, używana max. 3-4 tyg po wypaleniu trafia do filiżanki amatorów pysznej kawy w Zielonkawej.
Kawiarnia prowadzi również sprzedaż kawy w ziarnach, żeby można było się nią nacieszyć także w domu.

Kawiarnia zaprasza na wyśmienite ciasta. Zielonkawa serwuje wyroby z ostródzkiej Cukierni E. Sobotka. A na kartach stałego klienta czeka niespodzianka, dlatego zbieraj na niej pieczątki. Za siedem wypitych u nas kaw, ósmą otrzymasz gratis. Poza ciastami zapraszamy na gofry.

Lody rzemieślnicze z olsztyńskiej cukierni Złoty Klucz, zapewniają niepowtarzalne doznania smakowe. Lody sprzedawane są też z okienka (lody włoskie i gałkowe).

Shake na bazie lodów, kawa na zimno, świeża lemoniada, świeżo wyciskane soki — w Zielonkawej znajdziemy wszystko to, co da nam ochłodę w cieple, letnie dni. Lokal jest w pełni klimatyzowany, przyjazny dzieciom.

W kawiarni nie marnuje się jedzenia. Właściciele współpracują z aplikacją Too good to Go, gdzie można zakupić za 1/3 ceny pudełko niespodziankę, które będzie dostarczone do domu. W ten sposób Kawiarnia Zielonkawa przyczynia się do ratowania naszej planety i nie marnuje jedzenia.

Pełni zapału, młodzi właściciele mają mnóstwo pomysłów jak ulepszać ofertę, tak aby dostosować ją do potrzeb klientów, także już wkrótce pojawią się w sprzedaży piwa rzemieślnicze i wina.
Gdy pogoda nie dopisze, to Kawiarnia zaprasza na ciepłą kawę i pyszną herbatę.
Przyjdź do nas z przyjaciółmi, na randkę, albo po prostu napij się wyśmienitej kawy.

Turysto, mieszkanko i mieszkańcu Iławy — zapraszamy do wstąpienia w progi kawiarni Zielonkawej.Kawiarnia Zielonkawa
tel. 515 531 740
Ul. Zielona 72/11
14-200, Iława

facebook : Zielonkawa Iława


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5