Za nami runda wstępna Wojewódzkiego Pucharu Polski. W weekend kolejne pucharowe pojedynki

2021-07-27 12:14:10 (ost. akt: 2021-07-27 12:14:26)
Constract Lubawa w meczu I rundy pokonał na wyjeździe Iskrę Narzym 0:3

Constract Lubawa w meczu I rundy pokonał na wyjeździe Iskrę Narzym 0:3

Autor zdjęcia: Martyna Dmochewicz / Constract Lubawa

W sobotę i niedzielę (24-25 lipca) na boiskach na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego rozegrano spotkania rundy wstępnej Wojewódzkiego Pucharu Polski 2021/22.
Drużyny, które wygrały swoje spotkania przeszły do I rundy, gdzie już czekają na nie rozstawione zespoły. Na tym etapie rozgrywek są także pary, których zestawy znane były już wcześniej, po losowaniu.

Do kilku spotkań rundy wstępnej jednak nie doszło.
— Mecze, przy których nie ma wyników zostały zweryfikowane jako walkower. Z tych spotkań do następnej rundy awansowały: LKS Różnowo, GKS Gietrzwałd-Unieszewo, Fala Warpuny i GLKS Jonkowo — czytamy na portalu internetowym Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej, który prowadzi rozgrywki WPP.

WYNIKI MECZÓW RUNDY WSTĘPNEJ WPP 2021/22:

Mazur Pisz — MKS Ruciane-Nida 4:0
Mini Soccer Academy — Jurand Barciany 2:4
Pogoń Ryn — Victoria Bartoszyce 2:6
Vęgoria II Węgorzewo — Szansa Reszel 3:2
Jastrząb Ględy — Syrena Spomlek Młynary 3:0
Dąb Kadyny — Agat Jegłownik 5:3
Polonia II Pasłęk — Piast Wilczęta 1:4
SKS Szczytno — KS 2010 Wrzesina 5:10
Stomil II Olsztyn — GKS Stawiguda 5:1
Junior Świątki — Burza SRWSIO Słupy 2:5
Wel Lidzbark Welski — Iskra Smykówko 2:1
Iskra Narzym — Constract Lubawa 0:3
Orzeł Janowiec Kościelny — Avista Łążyn 5:1
Olimpia Kisielice — Zamek Kurzętnik 1:4
Drewneks Sampława — Kormoran Bynowo 5:4
Torpeda Rożental —Orzeł Ulnowo 3:4
Motor II Lubawa — MKS Działdowo 2:3
LZS Frednowy — Gmina Kozłowo 6:0
Mazur Wydminy — Granica Bezledy 2:3
Pama Powodowo — Cresovia Górowo Iławeckie 3:1
Warmianka Bęsia — Reduta Bisztynek 4:4
Zatoka II Braniewo — Polonia Markusy 1:0
Wałsza Pieniężno — Pomowiec Gronowo Elbląskie 3:3
GKS Szczytno — Wałpusza 07 Jesionowiec 6:1
Agricola Mierki — Arbiter Tęczowy Las Pizza & Pasta Olsztyn 2:5
Vel Dąbrówno — Jordan Kazanice 2:1
Amatorska Drużyna Piłkarska Działdowo — Orzyc Janowo 4:1

walkowery
LKS Różnowo — Leśnik Nowe Ramuki
CWKS 2020 Lamkowo — GKS Gietrzwałd-Unieszewo
Fala Warpuny — Pogoń Banie Mazurskie
Milan Szczytno — GLKS Jonkowo

Poznaliśmy również pary I rundy WPP, która zostanie rozegrana w dniach 31 lipca — 1 sierpnia:

Granica Bezledy – Victoria Bartoszyce
Mazur Pisz – Rona 03 Ełk
Mazur Ełk – Mamry Giżycko
Wilczek Wilkowo – Mrągowia Mrągowo
Fala Warpuny – Pojezierze Prostki
Czarni Olecko – Śniardwy Orzysz
Jurand Barciany – Żagiel Piecki
Warmianka Bęsia – Rominta Gołdap
Granica Kętrzyn – Znicz Biała Piska
Vęgoria II Węgorzewo – MKS Korsze
Wałsza Pieniężno – Ewingi Zalewo
Dąb Kadyny – Jastrząb Ględy
Unia Susz – Polonia Pasłęk
Czarni Rudzienice – Zatoka Braniewo
Pama Powodowo – Huragan Morąg
MKS Miłakowo – Tęcza Miłomłyn
Concordia Elbląg – Olimpia II Elbląg
Piast Wilczęta – Zatoka II Braniewo
Kormoran Zwierzewo – Błękitni Orneta
KS 2010 Wrzesina – Błękitni Pasym
Burza Słupy – Omulew Wielbark
Pisa Barczewo – Polonia Lidzbark Warmiński
Stomil II Olsztyn – Tęcza Biskupiec
GLKS Jonkowo – Warmia Olsztyn
Łyna Sępopol – GKS Gietrzwałd/Unieszewo
KS Wojciechy – DKS Dobre Miasto
GKS Szczytno – LKS Różnowo
Arbiter Tęczowy Las Pizza & Pasta Olsztyn – MKS Jeziorany
Orlęta Reszel – Naki Olsztyn
Zamek Kurzętnik – Start Nidzica
GSZS Rybno – Grunwald Gierzwałd
PFT Sampława – Olimpia Olsztynek
Vel Dąbrówno – MKS Działdowo
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – GKS Wikielec
Orzeł Janowiec Kościelny – Wel Lidzbark
Płomień Turznica – Motor Lubawa
Jeziorak Iława — Polonia Iłowo
Constract Lubawa – Ossa Biskupiec Pomorski
Orzeł Ulnowo – Radomniak Radomno
Amatorska Drużyna Piłkarska Działdowo – LZS OHI Frednowy
CWKS Vęgoria Węgorzewo – wolny los

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5