Startuje WPP. Sprawdzamy, z kim grają nasze drużyny

2021-07-24 08:21:16 (ost. akt: 2021-07-24 10:46:24)

Autor zdjęcia: WMZPN

Przed nami pierwsza część rozgrywek piłkarskich, na mecie których czeka wojewódzki puchar. Zwycięzca WPP otrzymuje też przepustkę do gry w Pucharze Polski.
Zaczynamy od rundy wstępnej - poniżej rozkład jazdy drużyn z powiatu iławskiego na ten weekend (24/25 lipca). Zespoły, które wygrają dzisiejsze i jutrzejsze spotkania przejdą do I rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski. Do tej dojdzie już za tydzień (31 lipca - 1 sierpnia). Poniżej, pod zestawem rundy wstępnej, publikujemy ewentualne pary meczowe I rundy (podajemy interesujący powiat iławski Koszyk 4).

Wojewódzki Puchar Polski 2021/22 - runda wstępna

Sobota, 24 lipca

17:00:
Olimpia Kisielice - Zamek Kurzętnik

Motor II Lubawa - MKS Działdowo

Orzeł Janowiec Kościelny - Avista Łążyn

Iskra Narzym - Constract Lubawa

Drewneks Sampława - Kormoran Bynowo

Torpeda Rożental - Orzeł Ulnowo

Niedziela, 25 lipca
14:00: LZS Frednowy - Gmina Kozłowo

17:00: Vel Dąbrówno - Jordan Kazanice

A ZA TYDZIEŃ I RUNDA WPP

KOSZYK 4

Olimpia Kisielice (B Klasa) – Zamek Kurzętnik (A Klasa) vs Start Nidzica (Klasa Okręgowa)

GSZS Delfin Rybno (forBET IV Liga) vs Grunwald Gierzwałd (Klasa Okręgowa)

Drewneks Sampława (B Klasa) – Kormoran Bynowo (A Klasa) vs Olimpia Olsztynek (Klasa Okręgowa)

Motor II Lubawa – MKS Działdowo (A Klasa) vs Vel Dąbrówno (B Klasa) – Jordan Kazanice (A Klasa)

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (Klasa Okręgowa) vs GKS Wikielec (III Liga)

Amatorska Drużyna Piłkarska Działdowo (drużyna niezrzeszona) – Orzyc Janowo (B Klasa) vs LZS Frednowy (A Klasa) – Gmina Kozłowo (A Klasa)

Orzeł Janowiec Kościelny (A Klasa) – Avista Łążyn (A Klasa) vs Wel Lidzbark Welski (A Klasa) – Iskra Smykówko (A Klasa)

Płomień Turznica (Klasa Okręgowa) vs Motor Lubawa (forBET IV Liga)

Polonia Iłowo (forBET IV Liga) vs Jeziorak Iława (forBET IV Liga)

Iskra Narzym (A Klasa) – Constract Lubawa (A Klasa) vs Ossa Biskupiec (Klasa Okręgowa)

Torpeda Rożental (B Klasa) – Orzeł Ulnowo (A Klasa) vs Radomniak Radomno.

Mecze I rundy rozegrane zostaną w dniach 31 lipca - 1 sierpnia

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5