Pływałeś już na desce SUP? Zobacz, gdzie w Iławie można ją wypożyczyć i rozpocznij przygodę!

2021-07-22 07:52:18 (ost. akt: 2021-07-22 15:07:23)   Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: mat. partnera

Wypożyczalnia Stowarzyszenie Sportów Wodnych w Iławie zaprasza na wakacyjną, aktywną przygodę. Wypożyczalnia znajduje się przy Ekomarinie Iława, przy ulicy Kajki, tuż obok Dzikiej Plaży. W ofercie znajdują się deski: SUP (Stand Up Paddle) i megaSUP 6-osobowy. Jeśli wolicie podróżować ścieżkami rowerowymi - do dyspozycji są rowery trekkingowe.

Czym jest deska SUP?


To proste! Stoisz na desce i równocześnie wiosłujesz, płynąc w wybranym przez siebie kierunku. Dyscyplina powstała na Hawajach. Najtrudniejsze jest utrzymanie równowagi i równoczesne wiosłowanie. Deski są bardzo stabilne, dzięki czemu już po kilku próbach można opanować podstawy pływania. Gdy nie czujemy się pewnie, można pływać na siedząco. To świetna zabawa, która zapewnia trening całego ciała, przy jednoczesnym relaksie. Oczywiście można podziwiać z niej uroki Jezioraka lub uprawiać jogę. Trening na spokojnej wodzie, szczególnie po długim dniu pracy, zapewni relaks dla kręgosłupa. Bardzo dobrze radzą sobie na desce dzieci i młodzież. Dla odważnych mamy wyzwanie: spróbujcie popływać z przyjaciółmi na desce sześcioosobowej!
Wypożyczając sprzęt w naszej Wypożyczalni, wspieracie młodych żeglarzy trenujących w iławskim Stowarzyszeniu Sportów Wodnych. Cały dochód przeznaczony jest na ich rozwój. Od 24 lipca w ofercie także łodzie wiosłowe turystyczno-wędkarskie!


Zapraszamy do Ekomariny Iława, ul. Michała Kajki, gdzie wypożyczysz również kajaki i rowery wodne oraz łodzie bez patentu.

Przybywasz do Iławy turystycznie lub biznesowo?


Zatrzymaj się u nas na dłużej. Zapraszamy do wynajęcia pokoju w Grand Hostel Iława. Hostel znajduje się w centrum Iławy i oferuje 30 miejsc w pokojach 2-,3 - i 4 - osobowych. Są to przytulne wnętrza, w klimacie żeglarskim. W każdym pokoju znajduje się łazienka z toaletą, prysznicem, umywalką, lustrem i ręcznikami.

SWW Grand Hostel Iława, ul. Niepodległości 4B, Iława
Tel. 888 863 722, grandhostelilawa@gmail.com


Deski SUP w Iławie to wspaniała zabawa nie tylko dla najmłodszych!
Fot. mat. partnera
Deski SUP w Iławie to wspaniała zabawa nie tylko dla najmłodszych!

Do zobaczenia!
Spędź wakacje w IławieDeski SUP w Iławie to wspaniała zabawa nie tylko dla najmłodszych!
Fot. mat. partnera
Deski SUP w Iławie to wspaniała zabawa nie tylko dla najmłodszych!2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5