Wybieramy najfajniejszą wieś

2021-07-19 15:31:52 (ost. akt: 2021-07-26 11:45:18)

Autor zdjęcia: pixabay

Wsi spokojna, wsi wesoła... już nadworny poeta króla Stefana Batorego wychwalał uroki życia na wsi. Dziś nie musisz być Janem Kochanowskim i pisać wierszy pochwalnych życia na prowincji, aby o Twojej wsi usłyszano. Wystarczy wziąć udział w naszym plebiscycie.
Z chęcią usłyszymy o Twojej wsi, o jej historii, o ludziach ją zamieszkujących, o tym, co się u Was dzieje. Osiągnąć to można poprzez wzięcie udziału w organizowanym przez Gazetę Olsztyńską i Gazetę Iławską plebiscycie „Moja wieś jest najfajniejsza”. Wystarczy wysłać maila, dodać zdjęcie i krótkie uzasadnienie, dlaczego to właśnie Twoja wieś na to miano zasługuje. Możesz również nagrać, zamieścić w mediach społecznościowych i podlinkować nam film, który pokazuje walory wsi, na którą głosujesz.


Zgłoszenia przyjmujemy drogą elektroniczną na adres ilawa@gazetaolsztynska.pl od 12.07.2021r. do 25.08.2021 r. W tytule maila wpiszcie „Moja wieś jest najfajniejsza”, a w treści podajcie jej nazwę. Najlepiej wraz ze zdjęciem i krótkim opisem ukochanej przez Was małej ojczyzny, którą zamieszkujecie.

Plebiscyt rozgrywany jest w 2 kategoriach:

- Tytuł Najfajniejsza wieś 2021 w danym powiecie (wsie nie będące siedzibą gminy)

- Tytuł Najfajniejsza wieś 2021 w regionie (wsie będące siedzibą gminy)


Głosować na daną wieś można od chwili jej zgłoszenia, do godziny 23.59. dnia 30.08.2021 roku. Każdemu nadesłanemu zdjęciu nadamy zostanie numer, na który wraz z kodem będzie można wysyłać smsy poparcia. 1 SMS to 2,46 zł z VAT.

Jeśli uważasz, że to właśnie Wasza wieś zasługuje na miano najfajniejszej, zgłaszajcie się do plebiscytu. Czy to ze względu na jej malownicze położenie, ze względu na piękne i zadbane domostwa, a może dzięki ludziom daną wieś zamieszkującym i ich osiągnięciom? To Wy decydujecie dlaczego, i która wieś wygra. Niech zwycięży ta najlepsza i najfajniejsza wśród wszystkich wsi.Redakcja Gazety Iławskiej

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5