Postrzelaj z łuku, paintballa, wejdź na ściankę wspinaczkową

2021-07-08 12:22:20 (ost. akt: 2021-07-09 09:32:48)   Artykuł sponsorowany
Nowa atrakcja wakacyjna w Iławie. Iławskie lodowisko zamieniło się w mini poligon, a to dzięki Maciejowi Kucharskiemu znanemu pod pseudonimem Vietnam, którego pasją są militaria i rekonstrukcje historyczne. Pan Maciej to surwiwalowiec i prepers, były harcerz 56 HDR Trop, żołnierz Wojsk Obrony Terytorialnej. Miłośnik rekonstrukcji historycznych i militariów.


Warto tu przeżyć fajną, wakacyjną przygodę, która nie tylko bawi, ale także integruje. Zapraszamy do zabawy całe rodziny, grupy zorganizowane, kolonie. Rozgrywka paintballowa może być urozmaiceniem wieczoru panieńskiego, kawalerskiego, imprezy firmowej lub okolicznościowej. Jeżeli ktoś chce spróbować sił indywidualnie dostępna jest także strzelnica łucznicza i paintballowa.


Proponujemy rozgrywki drużynowe i rodzinne. Dla dzieci młodszych w ofercie Nerf. W każdym zestawie paintballowym znajduje się marker czyli karabinek paintballowy, kombinezon lub strój do przebrania, magazynek i profesjonalna maska ochronną z szybką. Podczas rozgrywek paintballowych zawsze obecny jest instruktor, aby dbać o bezpieczeństwo i komfort uczestników zabawy. Z racji zamkniętej przestrzeni naboje nie są wypełnione farbą, strzela się silikonowymi kulkami w rożnych rozmiarach. Rozgrywki drużynowe mogą liczyć do 10 osób.


Można też sprawdzić swoich sił na oryginalnie pomalowanej ściance wspinaczkowej o 2 stopniach trudności.


Do zobaczenia!

Paintball
Archery tag
Strzelnica paintballowa i łucznicza
Ścianka wspinaczkowa


Namiot Lodowisko miejskie w Iławie
Iława, ul. Sienkiewicza 1a.
Czynne codziennie od 10:00 do 19:00

email: viet-nam@wp.pl
tel. 601 512 989, 573 156 555
https://www.facebook.com/siewcy.adrenaliny2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5