Bieg "Loszki" i "Dzika" oraz "Warchlak" — zapraszamy na Armagedon Active Iława! [zdjęcia ilustracyjne]

2021-07-07 10:35:35 (ost. akt: 2021-07-07 11:05:11)
„Armagedon Active” jest ekstremalnym biegiem przełajowym z przeszkodami sztucznymi i naturalnymi

„Armagedon Active” jest ekstremalnym biegiem przełajowym z przeszkodami sztucznymi i naturalnymi

Autor zdjęcia: materiały prasowe Armagedon Active

POD NASZYM PATRONATEM || W sobotę 10 lipca Wyspa Młyńska w Iławie będzie gościć zawodników z całego kraju. Tego dnia wystartuje jedna z edycji ogólnopolskiej imprezy sportowej „Armagedon Active Iława”.
Pasjonaci ekstremalnych wrażeń powalczą o zwycięstwo w biegu „Dzik” na 10 km oraz w biegu „Loszka” na 5 km. W obu dystansach na starcie staną zarówno amatorzy jak i zawodnicy grupy Elite, czyli zaprawieni w boju i walczący o czołowe lokaty biegacze OCR.

Nie zabraknie także konkurencji dla dzieci, które mogą wystartować z rodzicami w sportowej zabawie „Warchlak”. W dalszym ciągu można dołączyć do wydarzenia. Zapisy na stronie www.armagedonactive.pl

„Armagedon Active” jest ekstremalnym biegiem przełajowym z przeszkodami sztucznymi i naturalnymi. Do Iławy zjadą jedne z najnowocześniejszych kilku i kilkudziesięciometrowych metalowych konstrukcji sprawnościowych i technicznych. Zadaniem uczestnika biegu jest pokonanie przeszkód i ukończenie zawodów z jak najlepszym wynikiem — zawodnicy mogą pomagać sobie wzajemnie przy pokonywaniu przeszkód i działać zespołowo.

Na zawodników czeka okolicznościowy medal, bogaty pakiet startowy (koszulka, wyżywienie) i przede wszystkim świetna atmosfera podczas zawodów.

Starty rozpoczynają się od godziny 10:00.

Bieg odbywa się pod honorowym patronatem burmistrza Iławy Dawida Kopaczewskiego. Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie rajsport Active oraz Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji.

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl

Fot. materiały prasowe Armagedon Active


„Armagedon Active” jest ekstremalnym biegiem przełajowym z przeszkodami sztucznymi i naturalnymi
2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5