Restauracja U Czapy zaprasza na śniadanie!

2021-06-30 00:00:35 (ost. akt: 2021-06-30 11:21:31)   Artykuł sponsorowany
Turysto, mieszkańcu Iławy! O tym jak ważne jest rozpoczęcie dnia od sycącego i pełnowartościowego posiłku wie każdy. Pożywne, dobrze skomponowane daje uśmiech i energię na cały dzień.

Nie zdążyłeś zjeść śniadania przed pójściem do pracy? Jesteś w Iławie, a nie masz pomysłu gdzie się wybrać o poranku? Chciałbyś przywitać dzień na tarasie, słuchając dobrej muzyki, w towarzystwie kanapki i kawy?


Mamy dla Ciebie miejsce idealne! Restauracja U Czapy zaprasza do pośniadania. Przez całe wakacje, od poniedziałku do niedzieli od godziny 9:00 do 11:30, możesz zjeść u nas śniadanie na foccaci. Co to foccacia? To rodzaj włoskiego chleba, który wypiekamy na miejscu i na nim komponujemy swoje śniadania. Twaróg, domowe konfitury, świeże warzywa, kiełbaski i fasolka, to tylko namiastka dobroci, którą znajdziecie na naszych kanapkach.

Obrazek w tresci

Nie ma na co czekać, nie będziemy też za bardzo się rozpisywać. Najlepiej przyjść i sprawdzić samemu! Foccacie podawane są w takiej formie, że bez problemu można zabrać je ze sobą na wynos i zjeść w samochodzie lub na spacerze. #pośniadajuCzapy Do zobaczenia!
https://www.facebook.com/UCzapy

Restauracja U Czapy znajduje się w centrum Iławy
nad Małym Jeziorakiem ul. Jana III Sobieskiego 2a/4a
tel. 724 999 903
www.uczapy.pl


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5