Zostań Dziewczyną Lata 2021! Czekamy na zgłoszenia

2021-06-10 10:43:34 (ost. akt: 2021-06-15 15:05:56)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Chcesz zostać Dziewczyną Lata 2021? Zapraszamy do wspólnej zabawy. Wystarczy wziąć udział w organizowanym przez nas plebiscycie, wysyłając swoje zdjęcie.
Kto nie kocha lata i wakacji? Tylko łapać za aparat i uwieczniać chwile, którymi teraz możesz podzielić się z nami, biorąc udział w konkursie o tytuł Dziewczyny Lata 2021. Nieważne, czy spędzasz urlop na bezludnej wyspie, czy we własnym ogródku — zawsze warto uwiecznić swój letni wizerunek i wygrać pamiątkę — gazetę z własnym zdjęciem na okładce!

Nasza akcja trwa od 7 czerwca do 25 sierpnia. Zgłoszenia przyjmujemy do 20 sierpnia do godz. 10. Zgłoszeń w przypadku kandydatek z powiatu iławskiego należy dokonywać na adres e-mailowy: ilawa@gazetaolsztynska.pl.


W zabawie mogą brać udział wszystkie pełnoletnie dziewczyny z naszego regionu.

Będziemy publikować nadesłane zdjęcia, a uczestnicy zabawy będą mogli głosować (można oddać dowolną liczbę głosów) za pomocą SMS (koszt 2,46 zł brutto). Głosowanie rozpocznie się z chwilą otrzymania pierwszych zgłoszeń i potrwa do 25 sierpnia do godz. 23.59.

Ogłoszenie wyników plebiscytu oraz prezentacja laureatów nastąpi na łamach "Gazety Olsztyńskiej", "Dziennika Elbląskiego" i gazet lokalnych Grupy WM oraz na ich stronach internetowych.

Zgłoszenie do udziału w zabawie powinno zawierać: zgodę kandydatki na wykorzystanie przez organizatora jej wizerunku na potrzeby plebiscytu oraz akceptację postanowień regulaminu, tj.:
— treść: „Mam ukończone 18 lat i wyrażam zgodę na publikację wizerunku i akceptuję postanowienia regulaminu”
— dane kandydatki: imię, nazwisko, adres, datę urodzenia, numer telefonu do kontaktu i fotografię.

W temacie e-maila wpisujcie: Dziewczyna lata 2021.


Zwyciężczyni rankingu regionalnego trafi na okładkę "Gazety Olsztyńskiej", powiatowych — na pierwsze strony naszych lokalnych gazet, w naszym przypadku jest to "Gazeta Iławska" i "Głos Lubawski".

Laureatki naszego plebiscytu otrzymają bezpłatne prenumeraty elektronicznego wydania "Gazety Olsztyńskiej".

Tytuł "Dziewczyna Lata" w każdym powiecie (powiat olsztyński i Olsztyn oraz powiat elbląski i Elbląg tworzą wspólne kategorie) otrzymają kandydatki, które uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów.
Tytuły zostaną przyznane w powiatach, w których będzie 5 i więcej zgłoszeń. W przypadku mniejszej liczby zgłoszeń kandydatki uczestniczą tylko w klasyfikacji regionalnej. Tytuł regionalny otrzyma kandydatka, która uzyska największą liczbę głosów.

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5