Poznaj podsumowanie działań urzędu miasta Iława

2021-06-07 09:23:59 (ost. akt: 2021-06-07 11:05:56)   Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: UM Iława

Urząd Miasta Iławy opublikował, zgodnie ustawowym wymogiem, dokument podsumowujący działania realizowane w 2020 roku z uwzględnieniem wykonania przyjętych strategii, uchwał i programów.
Burmistrz Iławy Dawid Kopaczewski – Opracowany raport jest pigułką informacyjną na temat naszego miasta i podejmowanych przez nas działań w 2020 roku. Należy podkreślić, że stanowi on wycinek najważniejszych realizacji, a bardziej szczegółowe informacje w danych obszarach można uzyskać kontaktując się z Urzędem Miasta lub współpracującymi jednostkami. Tegoroczny raport został dostosowany do wskazówek i spostrzeżeń uczestników konsultacji i ankiet. Dlatego dziękuję za każdy głos, który pomógł nam przygotować dokument przejrzysty, czytelny, poruszający interesujące tematy i ukierunkowany na mieszkańców Iławy.

Mimo, iż samo określenie „raport” może sugerować nudną ścianę treści w tym przypadku czeka na zainteresowanych zbiór wykresów, analiz, danych, infografik i statystyk. Dokument został opublikowany wzorem poprzedniego roku w formie elektronicznej, która jest intuicyjna i nie powinna stanowić problemu w poruszaniu się po poszczególnych działach.

Raport można pobrać ze strony:
https://bip.umilawa.pl/10052/4614/Raport_o_stanie_gminy_za_2020_r/

Każdy mieszkaniec Iławy będzie miał możliwość wypowiedzenia się, na temat zawartych w raporcie informacji, podczas debaty, która odbędzie się w trakcie sesji Rady Miejskiej zaplanowanej na 21 czerwca 2020 r. (poniedziałek).

Wskazówki jak to zrobić: https://bit.ly/3iaQytx
Wzór zgłoszenia do udziału w debacie: https://bit.ly/3yPDqjn2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5