Letnia Gala Siatkówki Zrywu? Tego jeszcze nie było!

2021-06-04 09:42:22 (ost. akt: 2021-06-04 09:53:24)
Mieczysław Pietroczuk (na pierwszym planie) serdecznie zaprasza swoich wychowanków oraz aktualnie trenujące siatkarki i siatkarzy Zrywu na Letnią Galę Siatkówki, która odbędzie się na Dzikiej Plaży w Iławie

Mieczysław Pietroczuk (na pierwszym planie) serdecznie zaprasza swoich wychowanków oraz aktualnie trenujące siatkarki i siatkarzy Zrywu na Letnią Galę Siatkówki, która odbędzie się na Dzikiej Plaży w Iławie

Autor zdjęcia: archiwum Zrywu

W najbliższą sobotę (5 czerwca) siatkarki i siatkarze MKS Kris-Bus Zryw-Volley oraz wychowankowie klubu na piaszczystych boiskach miejskiej plaży „Dzika Plaża” przy ul. Kajki w Iławie spotkają się na Pierwszej Letniej Gali Siatkówki Plażowej Zrywu 2021.
Pomysł na spotkanie siatkarskiej rodziny Zrywu zrodził się przed rokiem, podczas spontanicznego treningu plażówki na piaszczystych boiskach „Mechanika”. W związku z pandemią niemożliwe było rozegranie tradycyjnych spotkań siatkarskich w ramach Świątecznej Gali Siatkówki Zrywu w grudniu 2020 roku, dlatego powstał pomysł na spotkanie w okresie letnim.

Międzyszkolny Klub Sportowy Kris-Bus Zryw-Volley Iława oraz trenerzy Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk serdecznie zapraszają swoich wychowanków oraz aktualnie trenujące siatkarki i siatkarzy Zrywu na Towarzyski Turniej Siatkówki Plażowej Par Mieszanych. Najmłodsi adepci siatkówki rozegrają natomiast towarzyski turniej młodziczek i młodzików.

— Mam wielką nadzieję, że to sportowe spotkanie naszych wychowanków, zawodniczek i zawodników Zrywu stanie się tradycyjnym świętem podobnym do spotkań podczas grudniowej Świątecznej Gali Siatkówki Zrywu — mówi Mieczysław Pietroczuk, trener Zrywu, główny organizator Letniej Gali.

— Wraz z trenerkami zapraszam do udziału szczególnie wychowanków klubu. Turniej ma charakter towarzyski, zawody planujemy uświetnić gośćmi, związanymi z siatkówką naszego klubu — dodaje założyciel i szkoleniowiec iławskiego klubu.

PROGRAM:
Sobota 5 czerwca 2021 roku od godziny 10:00
Pierwsza Letnia Gala Siatkówki Plażowej Zrywu:
- Turniej Siatkówki Plażowej Par Mieszanych – wychowankowie klubu, zawodniczki i zawodnicy Zrywu
- Turniej Siatkówki Plażowej – młodziczek i młodzików Zrywu

Uwaga! Trwa letni nabór do Zrywu
Zajęcia prowadzą trenerzy Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk na Plaży Miejskiej „Dzika Plaża” w Iławie, ul. Kajki. Zainteresowanych uczniów i rodziców prosimy o kontakt telefoniczny z trenerami: Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk tel. 693 730 038.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ Z SIATKÓWKI PLAŻOWEJ
KADRA „B” DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW (Szkoła Podstawowa klasy VI-VIII, Szkoła Ponadpodstawowa klasy I)
Termin: wtorek, środa, piątek – godzina 16:00–17:30
Miejsce: Dzika Plaża w Iławie ul. Kajki

ZESPÓŁ LIGOWY MKS KRIS-BUS ZRYW-VOLLEY IŁAWA (młodziczki, kadetki, juniorki — Szkoła Podstawowa klasy VIII, Szkoła Ponadpodstawowa klasy I-III)
Termin: wtorek, środa, czwartek, piątek – godzina 16:00 – 18:00, sobota 11:00
Miejsce: Dzika Plaża w Iławie ul. Kajki

SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW (Szkoła Podstawowa klasy III-V)
Uwaga! Zajęcia dla tej grupy od 1 września 2021

red. zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5