Walkower na korzyść Motoru. Lubawianie zbliżyli się do podium

2021-06-01 08:43:25 (ost. akt: 2021-06-01 08:53:11)
Piłkarze Motoru Lubawa wychodzący na mecz ligowy w Rybnie

Piłkarze Motoru Lubawa wychodzący na mecz ligowy w Rybnie

Autor zdjęcia: Anita Szymańska / Sercem w obiektywie

Prowadzący rozgrywki forBET IV ligi Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej zweryfikował wynik meczu Motor Lubawa — Zatoka Braniewo jako walkower (3:0) na korzyść gospodarzy. Na boisku było 0:0.
Do spotkania Motoru z Zatoką doszło w sobotę 22 maja. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym wynikiem, jednak Komisja Rozgrywek WMZPN w środę 26 maja zweryfikowała ten wynik przyznając walkower drużynie z Lubawy.

A wszystko dlatego, że w zespole z Braniewa zagrał zawodnik (Piotr Lewandowski), który w tym akurat pojedynku powinien pauzować za cztery żółte kartki otrzymane w lidze — ostatnią żółtą kartką został ukarany tydzień wcześniej. Poniżej publikujemy werdykt WMZPN w tej sprawie, Zatoce przysługuje prawo odwołania od tej decyzji.

— Możemy zatem dopisać dwa punkty na nasze konto, co daje nam 60 oczek i tylko jeden punkt straty do podium! — zauważają redaktorzy prowadzący facebookowy portal lubawskiego klubu.

Przypomnijmy, że jutro (środa 2 czerwca) Motor na swoim terenie w spotkaniu 31. kolejki forBET IV ligi podejmie Warmię Olsztyn, początek spotkania o godz. 17.30. Natomiast Jeziorak Iława gra na wyjeździe z Polonią Lidzbark Warmiński (też środa, początek o 18.00).

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5