Zróbmy im prezent na Dzień Dziecka! Zbiórka na siłownię dla wychowanków Domu Dziecka w Kisielicach

2021-05-28 19:20:32 (ost. akt: 2021-05-28 16:00:23)
Do końca zbiórki (od piątku 28 maja) pozostało jeszcze dziewięć dni i... sporo złotówek do uzyskania zakładanej kwoty

Do końca zbiórki (od piątku 28 maja) pozostało jeszcze dziewięć dni i... sporo złotówek do uzyskania zakładanej kwoty

Autor zdjęcia: GI

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Iławie organizuje zbiórkę na salę do ćwiczeń dla podopiecznych Domu dla Dzieci Powiatu Iławskiego w Kisielicach. Ma to być prezent na Dzień Dziecka. Pomysłodawcą zbiórki jest Jarosław Granica, wychowawca placówki oraz Piotr Leśniewski, osoba prywatna.
– Zamiast biegu charytatywnego, który nie mógł się odbyć w warunkach pandemii osoby prywatne, w tym przede wszystkim pan Piotr Leśniewski, wpadły na pomysł zbiórki z okazji Dnia Dziecka – mówi Jolanta Rynkowska, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Iławie.

– Marzeniem każdego młodego człowieka jest mieć takie miejsce, małą siłownię do ćwiczeń, żeby w dowolnej chwili dbać o zdrowie, o kondycję fizyczną i psychiczną, sylwetkę i dobre samopoczucie. Dobrze wiemy, że ruch pozytywnie wpływa na każdego człowieka. Zamierzamy za zebrane pieniądze zakupić sprzęt taki jak bieżnie, rowery stacjonarne, atlas do ćwiczeń, a wszystko według idei „W zdrowym ciele – zdrowy duch!”

Zbiórka dostępna jest na portalu zrzutka.pl TUTAJ

>> W Domu Dla Dzieci Powiatu Iławskiego w Kisielicach przebywa aktualnie kilkanaścioro podopiecznych - dziewczynek i chłopców, w wieku od 8 do 18 lat.

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl
źródło: Życie Powiatu Iławskiego


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5